Thread: Jose Mourinho
View Single Post
Old 04-11-2015   #2526
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ma daj ba nemoj te dječije izvlakuše, pročitaj dobro šta piše. U tom postu nigdje nisi naveo - u poređenju sa Mouom, već da nije BIO taktičar.
Rekao da nije bio NEKI taktičar, što nije ni približno riječi NIKAKAV. Drugo, kako je sve počelo tako što sam ja rekao da je Mou najbolji trener u historiji a ti si rekao da je Herrera pa sam ja tad redao da Herrera nije bio neki taktičar, logično u odnosu na Moua jer je priča i bila oko njih dvojice. Al ti ništa ne možeš između redova skontat i sve ti se mora nacrtat. Zapravo vjerujem da ti to kontaš ali je lakše se pravit blesav nego priznat da si u krivu a to je tvoja taktika oduvijek. Umjesto da izneseš neke činjenice ti se hvataš gramatike i gledaš jesam li šta pogrešno napisao pa da se za to uhvatiš i skreneš sa teme.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote