View Single Post
Old 15-04-2010   #24
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Jednu činjenicu propuštate, a to je da nema budžeta, tj. niti Mancini niti Mourinho nisu imali nikakav budžet na raspolaganju jer oni nisu menadžeri već treneri. Obadvojica su se obraćala upravi/Morattiju za pojačanja. Od samog početka Mancini je počeo lupati sa transferima, doveo je Mihajlovića, Lamouchija, Womea, Favallija, sve pajdaše iz Lazia koji su došli u Inter uzeti neku kintu na zalasku karijer...niti jedan nije materijal za bilo šta ozbiljnije. Kasnije su dolazili bolji igrači, ali opet izostao je veznjak kojeg je Mancini mogao dovesti, ali nije. Po njegovom kriteriju Vieira je bio kompletan veznjak koji bi trebao pomoći Interu i napraviti iskorak u igri. Isto tako, mislim da ne stoji konstatacija da je Mancini imao manja sredstva. Ibrahimović, Viera, Samuel, Jimenez, Chivu, Suazo, itd, nisu došli besplatno.

Ipak, moram reći da je ova rasprava bez veze. Mancio je imao svoju eru u Interu, nije bio loš, ali je zasluženo otišao iz Intera i sada je historija.

A što se ove teme konkretno tiče, to je tek besmisleno. Uz svo dužno poštovanje, tema ne stoji i po meni kao uzrok je jedino razdor među Interistima sa ovog foruma, jer se nažalost već počeo dijeliti po ljudima koji su za i protiv Mourinha. Po meni je to bez veze jer nema nikakve potrebe za tim, april je a mi smo u igri za tri trofeja. A i na kraju krajeva svi smo na istoj strani, za jedan klub.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote