View Single Post
Old 25-05-2015   #35
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Icardi najbolji igrac....najbolji igrac Intera (nakon raspada onih kvalitetnih igraca) je Handa. I to bez konkurencije.

Jel Icardi ikad rekao ...e slusajte..odigrao sam uzasnu utakmicu, ovu sedmicu mi nemojte davati platu? NIJE.

I sad zabije gol HOCU 4 MILIONA....nije veze.

Pa da se to gledalo JZ je trebao imati platu od 200 MILIONA DNEVNO

On ako misli da ce njemu biti bolje u ATM...nek ide. Al nazalost nasi ce p... foru i ostavit ga i on iducu sezonu samo da se k... po terenu, a nemamo trenera koji je autroritet koji ce da ga posalje na tribine pa nek gleda ODAKLE SE VEDRI...

Onaj raspad od Tonia je zabio 21 gol pa sta...
Gabbiandini je zabio 15 golova, odigrao skuro duplo manje minuta od Icardija i nije dao nijedan gol iz penala (Icardi 4 iz penala)... on treba trazit 8miliona platu

Icardi nije nosilac igre....on nije takav igrac. On je klasicni sidras i ja sam uvjeren da smo ostavili Acq da igra i da mu se dalo ovoliko prostora i slobode ko Icardiju da je mogao dati isto 20golova.

Nmz glavni igrac bit onaj sto ceka da mu se sve sredi i on samo postavi nogu...

Icardi nije ni Ronaldo, ni Adriano, ni Ibra...to su bili napadaci koji su mogli sami sebi stvoriti sansu i koji su mogli od centra da povuku i zabiju....Icardi nije to.

Jedan Icardijev sunarodnjak je vec igrao za Inter i ima slicne karakteristike...
Crespo....sidras...jak u skoku...

Ako on misli svakih 3mjeseca da ucjenjuje Inter....zdravo. Istina je da u Interu ima igraca koji imaju prevelike plate...prvi Vidic...al to se treba pod hitno rijesavat i ne dozvoljavati da se ponovo ucijenjuje...

Zato ja i ne zelim da dodje Yaya...On je kroz karijeru pokazao da je jedan od najboljih defanzivnih veznih svih vremena, ali vec ima 32 godine i sad mu dati neki veliki ugovor....mislim da je greska.

MM nas je zavio u crno sa losim posovanjem, ovaj ET nije docekan sa odusevljenjem i mozda je zato i ostavio MM kao nekog klinca u klubu i ovaj i dalje ukupova klub sa svojim prijedlozima....

ET je biznismen i on gleda da postuje ta neka pravila za koja se MM nije zanimao i ....
Sad je nastao problem....Nemamo ni priblizne prihode kakve imaju dr klubovi jer MM nije znao da PRODA brend Inter.

Ovaj ET sad nesto pokusava, ali tesko je privuci nekog kad ti u ekipi imas sve neke lijeve igrace....
Neko ga je nagovorio da dovede Vidica zbog marketinga...uradio je to....ocigledno je da je fulo....meni se cini da ga sad tako navlace i za Yaya, iako Yaya i dalje igra na nekom vecem nivou...


Ovu utakmicu smo igrali dosta otvoreno, pucale su sanse na sve strane...imali su i oni precku...stativu...Handa je imao i odbrana....ali...imali smo i mi vise...
Nazalost Kucka ga metnu na kraju....

Nismo bili prisebni u zavrsinici i to je...Mislim da je to greska i uprave i Mancinija jer sve lopte idu na Icardija i od njeg zavisi hoce li bit gol ili nece... Da imamo jos jednog pravog napadaca mislim da bi bila potpuno drugacija prica...ovako Icardi je sidras i samo na njeg idu....ako pogodio pogodi i jest.

On jednostavno nema konkurecije u napadu...kad se sjetim prije.... Jedan Cruz koji je bio klupa bi danas bio MARADONA u ovoj ekipi
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote