Thread: Konflikt
View Single Post
Old 24-08-2009   #141
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Najlakse je svaliti na onoga ko odrzava forum (ko mora sankcionisati), a da ne bi bilo da je na meni, svim drugim clanovima cu da dokazem da nije do mene.

Prvo i jedino sto mi smeta u tvome postu jeste to sto podrzavas psovke koje su najnize moguce, i da u pravu si, nema ih u pravilima, a sada cu da ih dodam, mozda kasno za tebe? Ti si sam rekao da pomazes razvoju sajta (foruma), i istina, i ovaj put si pomogao. Nemoj misliti da to omalovazavam, naprotiv, hvala ti na svemu, ali izgleda da cu staviti jos jedno pravilo a to je, svi su jednaki na forumu. Privilegije? Da, za onako nesto do sada su svi dobijali ban, kako ko, neko par sati, nego pad dana, ti si dobio samo 3infr boda koja ne znace skoro nista jer sam siguran da bi istekla bez novih, da ti nisi krenuo sa uvredama na moj racun.

Uvrede nisam mogao da podnesem, sigurno niko ni od vas ne bi da je na mome mjestu, a nakon sto se prvi put vratio, na svaki moguci post mi je prigovarao, ali izgleda sa nedovoljno dokaza.

Ako neko zeli, citirat cu njegova obracanja meni, i za to je dobijao neke infr. bodove, umjesto ban.

Sigurno je da cu nesto izostaviti, dosta se toga desilo poslijednji mjesec izmedju njega i mene tako da je moguce, ali updateat cu ja ako se sjetim necega.

Da, ja sam mu predlozio da me stavi na ignore listu, i tako bismo zaobisli ovako nesto, ali ne, dao je sebi za pravo da bude svakome loncu poklopac, ne samo meni (tih dokaza ima puno puno ovaj mjesec).

Zasto ja njega ne stavim na ignore, upravo zato sto sam MOD, i zar treba da ne vidim sta on pise, da se ponovi ono kao u chatboxu i sl.?

Hvala ti Mauro7, i da znas, uvijek si dobro dosao na forum koji glasi na temu FC Internazionale, a ti u poslijednje vrijeme to zaboravljas, i bavis se sa moderatorima (tacnije, sa mnom).

Prisjetimo se, zasto je Curva napustio forum? Jer mu se nije stavio smajli nindza?! Da, ja sam kriv za sve, hvala!

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
ali a kraju nije toliko stvar u samom infraction poenu/ima nego u ptristupu i (ne)poštovanju
pa sta bi ja tek trebao reci?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline