Thread: Roma v Inter
View Single Post
Old 05-12-2014   #62
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Ma da Bisc. zacementirao se kod Contea,on je rupa i uvek ce biti rupa,kikser teski,pretrca ga onaj Romin bek kao cunj na treningu,tekmu pre toga dobio lik crveni,ma smesan kao bioskop,da ne govorim da je malo reci da je preplacen,sulude pare su za njega placene,covek nije opravdao ni polovinu ulozenih para.Decko je placen impozantnih 18,5 mil. za jednog odbrambenog igraca,ja ti garantujem da se za te pare moze dovesti odbrambeni igrac koji je u najmanju ruku 3 puta bolji od Ranokije raspalog.

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:38 ----------

Kad saberes i oduzmes sve cinjenice dodjes do zakljucka kako je to jedan obican prosecan igrac od koga je Italija mnogo vise ocekivala,ali on ta ocekivanja nije ispunio jer jednostavno nije imao kvalitet i nece ga nikad ni imati.

---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

Uzmi primer mnogih igraca koji su u vreme kad je doveden Ranokija i placen 18,5 mil. dovodjeni za duplo i troduplo manje pare gde su sada i koliko ih cene a gde je raspali Ranokija,kako igra,koliko kosta,i kakve kikseve radi od kada je dosao.Pogledaj Varana,koliko je placen,pogledaj Mangalu koliko ga je Porto platio,i jos dosta primera,najveci klubovi danas ne daju tako lako te pare za odbrambenog igraca.Kazem ja da kad sve sumiras dodjes do zakljucka da je Rano KANTETINA TESKA,nemas sanse Bisc. u ovoj argumentaciji.
Potpisujem ti svaku riječ , osim toga da nas je koštao 18.5 milijuna eurona,u sklopu tog jadnog deala ,dali smo Destra Genoi,to ti je nekih 12 milja i panju smo dali plaću 2.5 milja + još toliko poreza ,pa x 3.5 godine, ispada da nas taj lik dodje brat bratu preko 45-48 milja eurona., a učinak Z E R O .
Ne znam je li netko primjetio da s panjokijom još nitko nije potpisao produženje ugovora koji istječe u lipnju 2015-e godine.Da taj nešto vrijedi već bi žuti gazda potpisao produženje ugovora.Bio bi presretan kad bi ga se riješili u siječanjskom mercatu,pa da makar i nešto sitno ubodemo...
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote