View Single Post
Old 27-03-2009   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

SULEJMAN SMAJIC - Čaki

"Poziv izbornika me iznenadio. Ne mogu reći da se nisam nadao, ali kako nisam bio na prvotnom popisu nisam vjerovao da ću biti naknadno pozvan. Ipak, ugodno me iznenadio telefonski poziv izbornika koji mi je rekao da dođem na okupljanje. Belgijanci su dosta optimistični uoči utakmice u Genku. Očekuju sigurna tri boda, ali jako se boje utakmice u Zenici. Baš sam na televiziji večer prije dolaska u Sarajevo gledao reportažu o Bilinom polju. Na tom stadionu već su jednom poraženi (3. rujan 2005., 0:1 nap.a.), tako da najavljuju da će im biti još teže nego u Istambulu protiv Turske gdje su izvukli bod."

Pouzdani veznjak naše reprezentacije, Elvir Rahimić, biti će spreman za subotu i utakmicu protiv Belgije.

Mada mi doktor kaže da neće moći, ja kažem da će igrati. Na treningu je stajao odlično i siguran sam da će nam pomoći u Genku, rekao je Ćiro.

Nakon danasnjeg treninga belgijske reprezentacije definitivno je otpao desnokrilni napadač Tom de Mul.
Osim De Mula današnji trening su propustili Kevin Mirallas zbog gripe, te Daniel van Buyten (priključuje se momčadi sutra) zbog razloga privatne porodične prirode.

Belgijski mediji su prenijeli izjavu Miroslava Blaževića na opasku da je njegov bivsi sin iz Nantesa Vercauteren rekao da Belgija ide na 6 od 6.

Ćiro je rekao:

Nije mu ta izjava trebala, probudio je inat u meni i mi idemo na 6 od 6, mada ce biti tesko bez 4 standardna igrača. Belgija me fascinirala protiv Španije, a razočarala protiv Slovenije.

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

Takodjer, Ciro je obecao i da ce se napiti ukoliko pobjedimo SUTRA
dera is offline   Reply With Quote