Thread: Jose Mourinho
View Single Post
Old 14-02-2009   #37
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default



'Ancelotti me ne poznaje'


Subota, 14.02.2009.
Jose Mourinho
Dan prije velikog milanskog derbija trener Intera Jose Mourinho je poručio kolegi na protivničkoj klupi Carlu Ancelottiju kako uzalud troši vrijeme pokušavajući ga 'dešifrirati'. Dobra vijest za Mourinha je da će sutra ipak moći računati na Brazilca Maicona, nakon što se činilo da je izgubljen za ovu utakmicu, ali njegov problem sa mišićem nije onoliko ozbiljan koliko se mislilo.

"Nemam nikakvih sumnji oko mojih početnih jedanaest, a uopće me ne zanima kako Milan igra. Jedina su pitanja oko toga tko će ući u igru sa klupe, jer to ovisi o tome kako će se igra razvijati i zbog toga sam pozvao sve igrače koji su mi na raspolaganju." rekao je Mourinho.

Inter je osam bodova u prednosti ispred Milana što znači da bi i podjela bodova vjerojatno Milan izbacila iz utrke za prvaka, ali Portugalac kaže kako ga zanima samo pobjeda: "Ne bih unaprijed prihvatio remi, ali ono što je doista važno jeste osvajanje trofeja na kraju sezone, a ne pobjeda u derbiju. Moramo postići gol kada budemo imali priliku za to jer je teško doći do prednosti u utakmici izjednačenih protivnika, tako da moramo biti jako učinkoviti."

Mourinho iza sebe ima samo jedan milanski derbi, onaj u kojem je njegova momčad poražen sa 1:0 golom Ronaldinha u prvom dijelu sezone.

"Momčad koja se dobro brani ne može primiti gol kakav smo mi primili u prvoj utakmici kada se Ronaldinho našao sam između pet obrambenih igrača. Ovo je utakmica koja zahtijeva veliku koncentraciju u svakom detalju, jer su razlike obično minimalne." kaže Mourinho.

Rossoneri u utakmicu ulaze oslabljeni, bez Gennara Gattusa, Alessandra Neste, Marca Boriela, Danielea Bonere, a možda i Kake, ali Mourinho nije bio raspoložen odgovarati na pitanja o problemima koje ima Carlo Ancelotti i njemu samome: "Neću odgovarati na ta pitanja. Svaki trener radi ono što želi i što misli da je najbolje. Neću kritizirati njegov način rada, a on o meni može reći što god želi. Ja ne gubim vrijeme na razmišljanje o njegovim trenerskim karakteristikama. Ako on troši energiju analizirajući mene, to je njegov problem. Poštujem ono što je on postigao u karijeri, ali on je Ancelotti, a ja sam ja. Možda je on u nekim stvarima bolji od mene i obrnuto. Obojica smo veliki treneri."

Ancelotti je naslov Lige prvaka osvajao dva puta, 2003. i 2007., oba puta sa Milanom, dok se Mourinho tim naslovom okitio samo jednom sa Portom, dok bi eventualni naslov prvaka Europe bio Interu prvi nakon šezdesetih godina prošlog stoljeća.

"Ne znam zašto posljednjih godina Inter češće dolazi do naslova u Italiji, a Milan u Europi. Mislim da naslov u prvenstvu osvaja najbolji tim, dok naslov prvaka Europe ne osvaja uvijek onaj tko je najbolji. Što se Milana tiče, reći ću iskreno - sviđa mi se momčad, sviđa mi se puno njihovih igrača, ali oni su osam bodova iza nas." zaključio je Portugalac.

znaci majkon i zvanicno igra
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote