Thread: Moje želje
View Single Post
Old 28-02-2011   #473
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Dosta zavisi koje cemo imati bekove sledece sezone,oce li poc Maicon,vratit se Santon ali mislim da Zanetti iz veze prelazi na beka sem da dovedemo nekoga ako se Nagatomo ne pokaze ili da prodamo Maicona sto nije nemoguce.

Na sredinu cemo dovest samo jedno pojacanje koje ce imati odma mjesto u prvu postavu i ocekujem da bude dobar igrac tipa Hamsik,Sahin mada izgleda da nam dolazi Ganso i onda ne znam za Sneijdera iskljucuju li jedan drugoga.

U napad dolazi mladi holandjanin kao zamjena Etou a kontra jedan od Tevez ili Sancez samo sto bih radije Sanceza najvise zbog godina i vrhunski je igrac,dao je juce Palermu 4 gola!

Cezar-Maicon-Ranocchia-Lucio/Samuel-Zaneti,Santon,Nagatomo-Cambiasso-POJACANJE (Sahin-Hamsic-Poli)-Sneijder-Eto'o-Sancez ili Tevez-Pazzo

Sto mislite na vijesti da Sity uzme Eto'oa a mi Teveza i nesto para i da u spic nam igraju Tevez-Sancez-Pazzo!Zamjene holandjanin i neko iz primavere jer sam siguran da Milito nece htjet sjedjet na klupu!

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:17 ----------



Pogledajte golove Sanceza,koja brzina,snaga,prodornost,efikasnost i jedan gol je dao u stilu Ronalda iz najboljih dana!Mi njega moramo dovest pa da ce kostat 30 mil nema veze isplatice nam se!
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote