Thread: Rafael Benitez
View Single Post
Old 14-07-2013   #547
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
ja bi tebe idrize lijepo zamolio da pogledas onaj dokumentarac o mourinho sto sam ti govorio mourinho je svugdje sem nas protjeran ? samo je u realu dobio otkaz zbog neuspjeha u ovoj sezoni , sa celzijem je raskinuo sporazumno ..

sto se tice rafe , idrize sam rafa benitez je dao izjavu za novine da bi ostao duze i da se ne smatra privremenim trenerom zbog svoje reputacije i velicine u svijetu fudbala ! to si mozda zaboravio ?? pa su mu nakon te izjave ostatak sezone navijaci mahali transparentom THE INTERIM ONE ! i to si zaboravio ?? dobro to na stranu svaki trener mora potrositi novce a i sam novac nije garant za uspjeh , sa tim potrosenim moras znati da se okoristis sto se mourinho itekako okoristio i njegov svaki potroseni euro ili funta su se isplatili svakom od navedenih klubova koje si pomenuo
Vjerujem da je Jose htio da ide pa sporazumno raskinuo ugovor i odmarao pola godine kod kuće .

Da, izjavio je da bi ostao, ali nije, ugovor je bio na pola godine, odradio ga je na vrhunskom nivou.
dera is offline   Reply With Quote