Thread: ANTI juve
View Single Post
Old 31-03-2015   #1201
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Ovome nije mjesto u ovoj temi, al su toliko jadni i jedni i drugi da ne znam gdje bi ih smjestio. E moj tavechio, jebo te onaj sto te postavi tu, jer ti ne bi znao ni udruzenje pcelara vodit.


Quote:
Italijanski savez poručio Juventusu: Odustanite od tužbe, vratit ćemo vam dva ‘scudetta'!

Predsjednik Talijanskog nogometnog saveza Carlo Tavecchio otkrio je da postoji mogućnost vraćanja Juventusu dva oduzeta scudetta odustane li torinski klub od tužbe teške 443 milijuna eura.

Skandal Calciopoli potresao je Italiju 2006. godine zbog čega je stara dama izbačena u drugu ligu te su joj oduzeta dva naslova prvaka, dok je bivši šef kluba Luciano Moggi optužen da ima povlašten položaj kod delegiranja sudija, prenosi Goal.com.

Nakon dugog suđenja Moggijeva zatvorska kazna je ukinuta prošle sedmice, čime je uvažena njegova žalba sudu. Kao rezultat toga, Juventus je pokrenuo tužbu protiv Talijanskog nogometnog saveza od kojeg traži gotovo pola milijarde eura zbog izgubljenih prihoda i narušene reputacije.

"Moramo se riješiti tvrdnji da smo nanijeli štetu, a onda možemo pregovarati s Juventusom. Prvi smo koji ćemo priznati da ako ste osvojili scudetto na terenu, imate pravo na njega", rekao je Tavecchio i dodao:

"Vidjet ćemo hoće li im se titule vratiti. Ono što me sad interesira je da se riješi slučaj za potražnjom kompenzacije. Savez bi bankrotirao da Juveu isplatimo 443 milijuna eura."

Juventusov naslov 2004./05. nije dodijeljen nikome, a sezonu kasnije Inter je dobio scudetto za zelenim stolom.

Last edited by Slasher; 31-03-2015 at 16:56.
Slasher is offline   Reply With Quote