View Single Post
Old 19-10-2015   #64
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Mancio ima trkacku ekipu....nezz kako se moglo desiti da ekipa padne...Pa zasto su mu na klupi onda rostiljali Konda i co?

Juve ove sezone ima doooosta problema jer nisu jos naucili kako da igraju bez Pirlo + Vidal. Ocekuju da Pogba sve sam rijesi...al to je nemoguce.

Srecom igrao im je i Zaza koji je mnoooogo sebican, imao je 2-3 puta priliku da gure igrace 1na1 s golmanom al on je odlucio da glumi nesto i zabrlja (na nasu srecu )

Mislim da smo ovu utakmicu MORALI pobjediti, jer tesko da ce juve opet bio ovako neuigran...Ko se jos sjeca kad je to juve zadnji put imao 9 bodova iz 8 utakmica?

Zao mi je sto je Mancio isao na nerijesno, sto je odmah zatvorio utakmicu, njegov cilj je izgleda bio da drzimo juve na ovom odstojanju (8bodova), a to sto nas je sad i Roma stigla...to nema veze.

btw sa 8 postignutih golova u 8 kola spadamo medju najneefikasnije ekipe.
Samo 4 ekipe su postigle manje golova : Gen (7), Hell (7), Fors (6) i Bol (4)

Nas poblem je sto je Joveta i play i spic. On sam sebi treba praviti sanse, a kad se uzme u obzir da on i nije nesto fizicki jak....onda 1+1=8 golova iz 8 utakmica

Bekovi ne prelaze centar, a iz veznog reda ..... sta reci za vezni red, sve i da neko hoce nisu sposobni....

Ali ima i plus iz ove utakmice

+ €3,740,051 od prodatih ulaznica
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote