View Single Post
Old 14-09-2013   #78
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Lupetaš... reggiana, padova i slična sranja pretjeruješ. Čovek je u ITA rep. a ti njega stavljaš u klubove serie B i traži za Man Utd, Zenit... a najbolji nam stoper u ekipi pored Campagnara.

A kaži ti meni koji naš igrač je bio dobar u drugoj polovini sezone osim Kovačića??? svi su bili u kurcu jer smo imali do kurca trenera i treninge. Tu ti je glavni razlog što smo bili 9. lani i primili gomilu golova. Nije Ranocchia i Juan za sve krivi... kriva je veza i napad jer neznaju držati loptu u svojoj posesti. Stavi ti njih dvoje u Barcelonu i neče primiti ni 5 golova u celoj sezoni. Djaba nama Vidić i Thiago Silva kad imamo rupe od igrača u vezi i u napadu koji su više manje istrošeni ili jednostavno preslabi ili presebični da bi radili za ceo tim. To se je jasno vidilo več dve tri godine unazad na utakmici protiv Tottenhama i Schalkeja gde su nas klinci izmlatili ko konje... Maicon, Zanetti, Chivu, Samuel i ostala companija nisu mogli ništa... več tu se je jasno videlo da se treba rešavati tih igrača i okreniti u nove mladje nade... ali naši su ubrali drugačiju politiku. Da o raznim jeftinim trenerima ne govorima (Gasperini, Leonardo, Ranieri, Stramaccioni....)

A oko bolova se i ja mogu složiti sa tobom. Silvestre, Schelotto, Coutinho, Livaja.... to su sve Branca i treneri krivi što su dopustili ovako nešto. Ja još prije tu krivim trenere koji su se pustili da mu rade od igrača šta hoče.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote