Thread: Ronaldo de Lima
View Single Post
Old 09-07-2009   #34
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ko prvo, nemoj slucajno da me nazivas ludim ili da mi govoris da nemam pojma. Ja imam pravo da recem sto mislim, a ti mozes samo da kazes ako se slazes ili ne.
Posto sam kazes da nisi poceo da navijas za Inter zbog Intera, nego zbog Ronalda (origanalan si, to ti moram reci), ti idi sad pa navijaj za Fluminense. A ne svaki put kad neko rece nesto kontra Ronalda, ti se pravis sveznalica.
A ja ti sad kazem, ljudi kao sto su Zanetti, Zamorano, Cambiasso, Cesar, Mourinho, Cordoba,... ne bi posli u Bilan kad bi bili u njegovj situaciji, pa ti filozofiraj do sjutra.
"Da mu karijera ne bi propala"?? Hmm... Vidim, karijera mu je od Bilana isla uzlaznom putanjom
@Posto sam kazes da nisi poceo da navijas za Inter zbog Intera, nego zbog Ronalda (origanalan si, to ti moram reci), ti idi sad pa navijaj za Fluminense.

slušaj...ja sam počeo da pratim nogomet kad sam imao 7 godina...tada je bilo SP u francuskoj. Gledao sam ronalda i oduševio me. Postao je moj idol. Tada je on igrao za inter, i do 2002 godine kada je ronaldo otišao u Real, inter mi je toliko prirasao ka srcu, da ga nebi mogao nijedan klub zamijeniti... Mislim da je to sasvim normalno...

Ti češ reči, da si čuo za Inter i odmah si ga zavoleo??? haha
Sigurno su ti se svidjali neki igrači, možda igra, možda dresovi, bilo šta....
jer djete od 7 godina(u mom slučaju) ne gleda na druge stvari, mislim da ako bi ti kad si bio malen u oko pao Zidane, vjerovatno bi bio za Juventus...ako smo iskreni


"Da mu karijera ne bi propala"?? Hmm... Vidim, karijera mu je od Bilana isla uzlaznom putanjom


Pa gledaj kako igra u brazilu sada....Ja mislim da bi ako tako nastavi ( i ako ga ozljede zaobidju) mogao čak nastupiti na SP...možda ne kao prvi napadač ali svejedno...

Zamisli, da je umjesto u Milan otišao u Al Agmadiana ili neki slični klub..več sami treninzi nisu na istoj razini...dobio bi brdo para, bio bi u središtu pozornosti i samo pitanje vremena bi bilo, kad če završiti karieru...


A ja ti sad kazem, ljudi kao sto su Zanetti, Zamorano, Cambiasso, Cesar, Mourinho, Cordoba,... ne bi posli u Bilan kad bi bili u njegovj situaciji, pa ti filozofiraj do sjutra.


svaka im čast...pa svaki klub ima takve igrače...

sad ti bi, da nijedan igrač ne napusti inter??? Ronaldo nije takav tip čovjeka, da bi cijelu karieru proveo u jednom klubu... uvijek je otišao tamo, gdje mu se činilo, da če biti najbolje za njega..i tu mu nemožeš ništa prigovarati...

Možda ti nebi napustio Inter, jer ti je omiljeni klub...a jesi li ikada pogledao na to sa nevtralne strane(naprimer,da bi ti bio omiljeni klub real, siguran sam da nisi)? Recimo, da se nakon svih onih godina koje je proveo u interu odnosno u bolnici bez nekih značajnih uspjeha nije više dobro osječao u milanu, da je možda trebao promjenu??

ne, ti kao pokvaren radio pričaš o Zanettiju, cambiassu i ostalima....

Last edited by Grujinho; 09-07-2009 at 16:25.
Grujinho is offline   Reply With Quote