View Single Post
Old 19-02-2013   #610
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Leonardo je jedan najboljih ljudi u svom poslu.... čovek je magnet za dovodjenje mladih igrača.... izvanredan je kod ubedjivanja ugrača da dodje u njegov klub.

U PSG-ju nije trebao nabavljati jeftino jer je imao neograničen novac pa je ponudio koliko treba i još ostavio jim je bakšiš... doveo jim je Silvu, Pastoreja, Verattija, Wan Der Wila, Alexa, Lavezzija, Lucasa, Ibru, Maxwella, Matuidija... PSG nije neka ekipa... pa nedaj bože da mi igramo protiv njih ubili bi nas.... PSG je na vrlo dobrom putu da postanu jedna najača momčad u evropi trebaju još koju godinu da se usavrše ali več i sada ja računam da če u CL dogurati u polufinala sigurno jer su za to više nego sposobni a i trenera imaju odličnog. A rado jih gledam jer mi je PSG od uvek bila najdraža ekipa u francuskoj.

U Milanu je isto doveo nekoliko dobrih igrača koji je bio presudan on... Kaka, Pato, Thiago Silva... ima jih mnogo. Što misliš zašto nisu došli Thiago Silva i Pato kod nas i mi smo bili u toj utrci ali smo kao uvek izvisili jer nismo dobri u pregovaranju sa igračem da ga ubedimo.... pogledaj Lucasa i Paulinha kako su nas odjebali iako smo jih ganjali više od godinu dana.... dok je bio naš trener konstatno je zvao onoga Gansa, Casemira i čak Neymara uvek su se povezivali sa nama i posle Pastore i Jovetić, Lucas, Oscar... i kad je on otišao nestala su i ta imena na našim listama i našli su se razni Palacii, Gargani, Pereire, Rocchiji, Alvarezi itd.....

Dovod Leonarda u našu upravu bi bio jedan najboljih mogučih poslova koje bi Moratti mogao učiniti za Inter odkako vodi Inter....
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote