Thread: Palermo - Inter
View Single Post
Old 22-09-2014   #20
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Da, to.. trazenje bilo kakvog izgovora za izgubljene bodove. Jedno je izgubiti bodove zbog sudije u utakmici u kojoj si dominirao, i dobrim dijelom bio bolji, stvarao sanse.. pa te on zakine jel za penal, karton itd. Al mi se jebemo cijelu utakmicu da pridjemo posteno gol, pa nam i samima vjesi gol.. i onda sudija kriv. Ja ovo pisem jer evo vec par utakmica za redom nama ni jedan sudija ne valja. Kobajagi svi se urotili protiv nas. Vratite komentare pa se i sami uvjerite. Meni je to smijesno ba, da ne kazem stid.

Mi ba ne valjamo, igra nam je nula, i hocemo penal.. ako nam je to jedina nada da ubiljezimo pobjedu protiv novog prvoligasa, ne treba nam ga dati. Sto ne stvorimo nekoliko postenih sansi, sto ne kreiramo akcije, napadamo, cuvamo loptu. Ali ne..

Juveu i Romi komotno moze i ne svirat penal, ali su svjesni svoje snage, svoje igre.. zabit ce ga neko jer konstatno napadaju, protivnicki igraci nemaju vremena izaci posteno na njihovu polovicu. Nekad izgleda da igraju taman onoliko koliko treba. A gdje smo mi tu?!

Mi imamo dobru ekipu, al limitiranog trenera, i tjt.. kraj price. Ja u uspjeh ne vjerujem dok je on tu, jednostavno mi njegove ideje i ova formacija ne idu u glavu, nikako. Daj Boze da grijesim, al eto..
Slasher is offline   Reply With Quote