Thread: Samuel Eto'o
View Single Post
Old 26-07-2009   #19
jopapadu
Esordienti
 

Join Date: Jul 2009
Location: dubrovnik
Posts: 14
Default

ne vjerujem da će igrat 4-3-3 jer je i lani to loše funkcioniralo, možda i zato jer se pojačanja dovedena za takvu igru nisu proslavila (mancini - Q) i brzo je prešao na 4-4-2. to je moguće igrat sa 1 klasičnim napadačem i 2 brza krila koja nemamo. osim ako lovu ne damo za riberyja pa na drugoj strani mancini proigra ko u romi nekad ili cassano i eto iza milita. ma sve je moguće, svaka tekma ima drugačiji pristup, ne možeš u LP igrat otvoreno ko u serii a sa slabijim ekipama ali mislim da smo puno izgubili odlaskom ibre pogotovo ako ne kupimo 2 prava pojačanja u vezi i riješimo se starih kanti poput viere jer eto će teško biti pravi bez pravih lopti iako bi volio da se ugrizem za jezik radi ove izjave. ibro bi i iz polušanse napravio nešto a eto nije ta klasa iako ima zajebanu statistiku i puno više trči za razliku od ibre dakle više radi za ekipu na tom planu, samim tim mogao bi igrati iza milita jer pomaže ekipi u obrambenoj fazi.
samo ako kupimo nekog kao riberyja ili fabergasa što mislim da je nemoguća misija. uvijek ostaje nada da ćemo kupit robbena a ne znam šta nam je radila klupska logistika po pitanju diega i mela jer već 2 god smo kao zainteresirani pa pođe u juve a to bi bila strašna pojačanja za nevelik novac.
mogli bi popušit scudeto ove godine radi prodaje ibra a i za ovo bi se volio ugrist za jezik
jopapadu is offline   Reply With Quote