View Single Post
Old 16-02-2014   #32
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Odbrana je bila dosta dobra, a čini se da je tome uzrok Samuel. Kad ima jedan tako iskusan stoper koji dobro igra onda i ostala dvojica su mnogo sigurnija. Ako odbrana bude nastavila u ovakvom stilu mi bi mogli nagurat 4-5 uzastopnih pobjeda. Sjetite se početka sezone, tada je Campagnaro bio doktor i čitava odbrana je bila beton i mi smo sve pobjeđivali dok se Campa nije povrijedio. Sada imamo Samuela, jest da nisam siguran da li će Samuel moći u kontinuitetu dobro igrati ali ako uspije ja sam siguran da će čitav tim proigrat pogotovo što sad imamo dobrog organizatora igre (Hernanesa). Ne znam ali ja sam počeo malo sanjati o CL, nikad se ne zna u fudbalu jer liga je slaba i ako mi malo proigramo i napravimo seriju pobjeda vrlo brzo ćemo se naći u zoni 3-eg mjesta. Ali Icardi mora igrati.

@Dera, ne očekujemo mi od Milita da igra poput Suareza nego da igra poput Icardija .

@Sile, nisam mislio da je Johnny bio predobar, ali je bio solidan. Nije griješio, nisu ga predriblavali i nešto se "vrtio" u napadu. Ali naravno nabolje bi bilo da igraju Nagatomo na desnoj strani a D'Ambrosi na lijevoj.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-02-2014 at 00:20.
Biscione is offline   Reply With Quote