View Single Post
Old 24-02-2014   #28
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ajoj dera pojede se sad od stida, sikiracije i sramote što sam to sad rekao za Milita pre ufffff

Icardi je trenutno daleko bolji od Milita dera to moraš priznati. Jer jednaku stvar najmanje i čak više učini od Milita. A to dali je dobio par zvižduka zaboli me pravo. Generalno su navijači nezadovoljni njegovom predstavnom i mediji takodje i to je ono što je najvažnije. Ja se silno nadam da če biti MIlito sada korištev najviše kao Joker sa klupe za zadnjih 15 min jer za više nije. Njegovo je prošlo i mislim da su to več svi skontali. Kad Zanetti ne igra više onda znaš koliko je sati.

Onaj boldirani kojeg si dao je bio lani naš daleko najbolji pojedinac, naša nada za budučnost, igrač oko kojeg bi trebali graditi igru jer je zato i kupljen. I to je sve važilo sve dok ovaj retard od trenera nije ušao u naš klub i pobrkao sve stvari sa svojom idiotskom logikom fudbala, jer čovek jednostavno nezna niti je sposoban da uigrava ekipu da ljepše igraju, tekuče... nego uvek neki starinski sistem igre igramo... i to da se zatvoriš i čekaš kontre i šta upali. A više puta jih više primimo nego damo što se je i ove sezone pokazalo. I taj sistem fudbala više nigde ne prolazi. Samo još Jose Mourinho ide sa time kroz jer je on čovek koji zna izvuči iz svakog pojedinca maximum i zna menjati formacije da dobije najviše van iz ekipe a ne ko taj da forsira samo jednu jedinu formaciju koja ne odgovara nijednom i zbog toga patimo svi. Ja se svaki dan nadam da taj čovek popije čimprije odkaz jer sam uveren da bi sa bilo kojim trenerom koji bi dao 4 igrača pozada bolje igrali.

A što se tiče gore one formacije bi mogli komotno igrali da je Mazzarri pametan i da zna fino taktički spremiti igrače šta da rade, kako vršiti pressing, držati loptu, kombinacije, passove itd.... kao što to radi Guardiola i njemu slični treneri koji zagovaraju lepu igru bez nekog idiotskog bunkera ili paranoričnog branjenja.

Samo pogledaj postavu Bayerna protiv Arsenala u gostima kad su igrali prošli put. U vezi su bili samo Thiago A., Kross i Javi Martinez. Izpred njih Robben, Gotze i Mandžo. Izza njih Lahm, Boateng, Dante i Alaba.

I sa takvom formacijom 4-3-3 su igrali u gostima kod Arsenala koji napada ko ludi ove godine pa su jih pobedili bez problema. Bez klasičnog DM-ja. A mi igramo ko pičke kod kuče protiv raznih Cagliarija, Chieva, Bologne itd... sa 7-8 defanzivaca ko da čuvamo neznam koji rezultat od 10:0 ili neznam šta i još uvek popijemo poraz ili u najboljem slučaju remi i gomilu golova u našoj mreži. Još Kova, Guarin i Hernan su fizički još jači od oni troje gore i u svojim početnim klubovima su igrali svi troje DM pozicju pa su kroz vreme napred gurnjeni ali još uvek znaju igrati zadnjeg veznog itd...

I zato ja najviše krivim Mazzarrije i ne toliko igrače za rezultate. On je taj glavni krivac koji nam sastavlja taktiku, formaciju i bira igrače za igru.... nema nikakvu filozofiju igre, nego samo panično branjenje i ako izpane koja kontra pokušajte nešto. Njega je u Napoliju samo Cavani rešavao inače on nebi ni prismrdio u CL sa Napolijem.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 24-02-2014 at 22:55.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote