View Single Post
Old 29-01-2016   #15
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

To je bila druga utakmica koju sam gledao čitavu i još veči očaj je bila, muka živa da se napiješ od žalosti. Jedina svetla tačka je bio po meni stoperski duo gde se vidi da znaju igrati, Handa i Kondogbia... ostali su bili raztrgani bezvoljni i izgubljeni totalno van forme.

Bekovi su nam očaj živi ja neznam šta čeka Mancini sa tim bekovima... več tri roka su prošla i ništa pametno nije nabavio osim Santona i Tellesa (i njih dvoje drži na klupi a najbolja nam beka trenutno)

Vezni red je živi očaj. Sami razbijači (Melo, Medel, Kondogbia...) i kad njih daš skupa da igraju 4-3-3 to znaš da neče biti kreacije i nije ni čudo što je nema, svi rade isti posao, još najistureniji koji je nešto pokušavao je bio Kondo ali nije imao sa kim... to samo djeluje u 4-2-3-1 kad bi samo dvojca bila u vezi a izpred njim AMC koji bi dolazio po loput a krila mu bila u support i igra bi fino tekla. Imamo samo prosečnog Broza koji zna nekad učiniti... takvi igrači nam fali koji su još za klasu ili dve bolji od njega da nam dignu nivo igre.

Slabo nam je kretanje igrača totalno. Nisam mogao verovati kad su Biabiany i Jovetić dobili loptu oni su bili sami u napadu niko od naših jim nije pomogo... i 6 Juventusovih igrača oko njih i onda se čude što ne igramo dobro... uopšte nemamo filozovije za razvoj igre nijedan igrač nezna gde mora biti i kome u support kad dobiju loptu. Samo čekaju da dodje lopta do njih, niko nebi došao po nju i pokušao napraviti nešto.

Napadači su nam totalno van forme i kondicijski u kurcu. Za to je kriv trenerski štab... ja neznam šta rade oni na treninzima. A veliku krivdu nosi Manicni jer je več 20 kola prošlo, pripreme, kupovi, još pola prošle sezone a on još uvek nije sklopio najači sastav. Samo stoperski par i golmana a ostalo se menja ko gače. Neko ko je bio na početku najjači naš igrač je sada najslabiji i okrenuto. Vreme je da se izkulira ili neka ode radije i dodje neko koji je praktičniji i nekomplicira previše. Jebote Sarri koji je anonimous od trenera je bolje složio Napoli i je jedan glavnih favorita za scudetto preko noči a mi sa toliko dobrim igračima nismo sposobni Carpi kod kuče pobediti... žalost živa.

I kontam sada kad su Guara prodali... nisu ni zamene doveli pametne, nzm što su ga uopšte prodavali, takvi igrači se prodavaju poljeti ili se dovede adekvatna zamena obično bolje. Kao ugovorili Soriana i Banegu i doče tek jula... a šta čemo do sada? Bolje da su Mela prodali njegovu odsutnost ni osetili nebi, jer je nekoristan, zna samo kartone skupljati.

A na Kondi sam pravo vidio da čovek zna igrati zna se fino okrenuti loptom okrenuti smer igre, prebaciti igru i najbolje je da igra zadnji vezni, to mu najbolje leži a ne ona šeptrlja Medel ili Melo..., malo djeluje smotan ali to zbog visine, sličan je Vieiri, čovek traži registu a ima ga u timu več i dao 35M€ za njega i ne koristi ga. Kondu sam gledao u Sevilli još pa posle još u Monacu kad su igrači i uvek je bio odličan. Samo treba dva veznjaka koji bi bila izpred njega i naprej od njega dirigirala igru. A ne ovako sa Melo i Medelom... tu mu more biti samo bog u pomoči. Odbrana, veza onda 30m nikoga i onda Jova, Icardi i Ljajić.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote