View Single Post
Old 06-06-2010   #379
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
1) Pep se vezao za nas, kao moguci trener, a ja tog lika nikad ne bih doveo, jer ga ne bi bilo nigdje da nije imao onakvu ekipu prosle sezone..
Pep je najbolji trener na svijetu, ZA BARCELONU! Ne postoji niko bolji. On nije taktički stručnjak kao Mourinho, ali to Barceloni nije potrebno. Kraj priče.

Quote:
2) da, novine, a i agent mino je potvrdio da se nesto prica.. na prodaji su vam ibra, chigry i yaya
Dakle ti vjeruješ novinama i kretenu Mini (kojeg ste svi pljuvali kako je papak i seljak), a ne oficijelnoj izjavi Laporte da ta dva igrača nisu na prodaju?

Quote:
3) normalno da ti se ne svidja, trener je reala; ti ocito ne citas pazljivo - jer svi na ovom forumu znaju zasto ga ja mrzim - zato sto je ufuran, a ne zbog trenerske vjestine u koju ne sumnjam - neces ni ti uskoro
toliko
Hah, pa je l' mi se sviđao kad nije bio trener Reala? Nije. Nikad. Ni kad je bio u Chelsea. Ja ne sumnjam u njegove trenerske vještine. Kad sam ja rekao da je on loš trener? Nikad. Ja sam samo rekao da je on ufurana papčina koja igra destruktivno i ružno, a to se meni ne sviđa. Moraš biti debil da kažeš da je Mourinho loš trener, s taktičkog aspekta.
Culé is offline