Thread: Erick Thohir
View Single Post
Old 22-10-2013   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

thohir : Prodajem philadelphiu , i skoncentrirat cu se samo na inter !!

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

Thohir: " Napravicu FC Inter ,klub od kojeg ce se svi bojati, idemo samo po pobede !''

Thohir;" Svidja mi se i nemogu vam opisati koliko mi je drago sto sam presednik gigana kao sto je FC Inter. Nisam ovde dosao samo zbog profita , volim fudbal a sta sam mogao bolje uraditi nego postati presednik Intera.

Mazzari mi se veoma svidja kao trener i covijek iako nisam imao priliku da popricamo ali uskoro cemo imati jedan lepi sastanak. Mazzari je siguran na klupi Intera,sjajno je postavio taktiku protiv Torina .Steta sto nisam mogao gledati uzivo.

Sto se tice pojacanja i velikih imena , kao sto to rade PSG i Man City i Monako o tome vam nemogu nista reci, jer nisam se sastao sa Mazzarie. Ispunit cu njegove zelje i pokusati dovesti kvalitetne igrace koje on bude trazio.

Koji mi se igrac svidja i kojeg bih voleo da vidim u Interov dresu ? PA to je defitivno Marco Reus , igrac koji pravi razliku na tereni i sposoban je sam resiti utakmicu. Da, on je moja velika zelja.

Poruka navijacima Intera ?

Vraticu FC Inter na vrh svetskog fudbala, dosao sam ovde da zajedno pobedjujemo . FC Inter ce se vratiti vrlo brzo tamo gde i pripada u LP i medju top 5 klubova u svetu u to cu vas uveriti !"


Reus, nice !
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote