Thread: Torino v Inter
View Single Post
Old 01-09-2014   #32
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Juan Jesus: “It makes me angry that these things always happen with the referee’s. They get a penalty that wasn’t one, but then nothing when Icardi is fouled. We’re not joking, they need to start respecting us! We do everything to try and win but they ruin our evenings."

Pa kako će vas respektovat kad ne zaslužujete respekt. Veliki klubovi zasluže respekt tako što razvaljuju male timove i na terenu pokazuju ko je gazda, a Inter koji se brani protiv manjih timova nikako ne zaslužuje respekt. Žalosno je što sada više respekta kod sudija ima jedan Torino nego mi, ne samo Torino nego čitava liga. Prvo sam mislio da je to zavjera iz vrha, ali sada je predsjednik onaj nacist za kojeg je i Inter glasao pa sam kontao da ćemo sada konačno imati fer suđenje ali izgleda da nema nikakve zavjere nego nas jednostavno sudije ne jebu ni 2%.

I nije vam (nam) sudija sjebao večer nego ste ste vi (igrači predvođeni Mazzarijem) sjebali nama navijačima večer svojim antinogometom. Jesuse tebi svaka čast, ti si se trudio i dobro odigrao, ne samo u odbrani nego si i u napadu više doprinosio nego oni kojima je to posao ali jbg nisu svi ko ti.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 01-09-2014 at 15:52.
Biscione is offline   Reply With Quote