View Single Post
Old 01-09-2014   #29572
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Aj smijeha bože dragi, znači Zaccardo ih izlevati i Galiani nije psovao sudbinu nego se dohvatio telefona i za pola sata dogovorio ono što mi pokušajemo čitavu nedjelju . Svaka mu dala, ja ne znam što City, PSG i sl. ne angažuju Gallianija pa čovjek bi im doveo Cristiana Ronalda za 50 mil. oca mi.

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Za Inter bi bilo najvece pojacanje da Mazzarri ode.

Bas me zanima koga mesle dovesti a istovremeno me je strah kakvu ce sad fukaru od igraca dovesti pa da nas zakoci za koju godinu dve.
Bolje da nisu prodavali Ricky-ja jer tad nam ne bi ni trebao taj krilni napadač jer Ricky može igrati Palaciovu poziciju. Sad će dovest nekog levata koji nije ni do koljena Ricky-ju. Bolje da nikog ni ne dovode i nek dadnu priliku Bonazzoliju, zaslužio je momak. Kad malo bolje razmislim dobro je ako ne prodaju Guara, bolje i on nego da nam Kuzma ili Johnny igraju cm-a.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote