View Single Post
Old 16-11-2015   #123
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Spomenuo sam ih jer si ti pljuvao Inter kako smo loši. Niko ne bježi, pročitaj još jednom ako si zaboravan.
Evo pročitaj ti pa mi reci gdje ti u ovom postu vidiš da neko pljuje Inter:
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Jest i teško bit bolji od Mazzarija, pogledajte Souze koji je sa lošijom ekipom uspio biti bolji od jednog Montelle .
Sine imaš ozbiljne probleme sa interpretacijom tuđih postova.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sve je jasno . Toliko o tvom IQ-u . Od sada pored Herrera, zvat ću te i lažovom .
Ajd mi reci šta ti je tu jasno? Ti smatraš da ja mislim da Herrera nije bio nikakav taktičar => to znači da ti smatraš da ja mislim da neko može biti trener velikog kluba a da uopće nije taktičar => to dovoljno govori o tebi, ubuduće ću ti morati sve nacrtati kao malom dijetu jer vidim da ne znaš "čitati između redova". Ja sam mislio da tu "vještinu" prosječan čovjek savlada još u srednjoj školi ali eto izgleda ne svi.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
i nije uopšte bila tematika u tom trenutku Mou, možeš samo sebe da tješiš da će neko da ti povjeruje.
A šta je bila tematika? Ja rekao da je Mou najbolji trener u Interovoj historiji, nakon toga ti rekao da je Herrera najbolji trener u Interovoj historiji i onda ja napišem da Herrera nije bio neki taktičar (kao Mou) nego je bio prije svega veliki motivator i da je to ključ njegovih uspjeha a ne taktika kao što je slučaj kod Moua. Al djetetu se izgleda mora nacrtat, OK pazit ću ubuduće.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote