Thread: Bundesliga
View Single Post
Old 13-03-2009   #10
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Bundesliga - najava 24. kola


Herta se posle 23 odigrana kola izdvojila na čelu tabele Bundeslige. Berlinski tim igra iznad očekivanja, ali ga ovoga vikenda čeka dosta težak zadatak protiv Bajera. Tim iz Leverkuzena igra sa dosta oscilacija, ali je nesumnjivo sposoban da izvuče dobar rezultat na Olimpijskom stadionu. Bajern posle goleade u Ligi šampiona ide u Bohum. Domaćin je neporažen u poslednja četiri kola i pokušaće da iznenadi favorita. Hofenhajm će prvu pobedu u prolećnom delu sezonu pokušati da zabeleži u Frankfurtu, mada su bodovi od velikog značaja i Ajntrahtu koji je jedan od kandidata za ispadanje.

U derbiju kola Volfzburg koji je nanizao pet pobeda dočekuje Šalke koji je popravio formu i pokušava da se probije u vrh tabele, dok Hamburger ima dobru priliku da prekine niz od dva poraza pošto mu u goste stiže skromni Kotbus. Interesantno će biti i u Bremenu gde se sastaju Verder i Štutgart koji je u usponu forme, dok u derbiju začelja Karslrue dočekuje Arminiju.

Petak, 13. mart:
20:30h Volfzburg - Šalke

Subota, 14. mart:
15:30h Keln - Borusija Menhengladbah
15:30h Bohum - Bajern
15:30h Ajntraht - Hofenhajm
15:30h Hanover - Borusija Dortmund
15:30h Herta - Bajer Leverkuzen
15:30h Karlsrue - Arminija

Nedelja, 15. mart:
17:00h Hamburger - Kotbus
17:00h Verder - Štutgart

Tabela: Herta 46 bodova, Bajern, Hofenhajm, Volfzburg i Hamburger 42, Štutgart 39, itd.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote