Thread: Xherdan Shaqiri
View Single Post
Old 09-03-2015   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Shaqiri je dao intervju za Gazzettu:
"Kada pogledam kako je sve počelo u jednom malom gradu na Kosovu, moja fudbalska priča je kao iz najlpše bajke" - započeo je priču Shaqiri.
"Na kraju svakog dana razmišljam kako je ovo tek početak jedne, nadam se, duge i uspešne karijere. Ja sam osvajao titulu sa svakim timom sa kojim sam igrao i želim da tako bude i u Interu."
Bio je povezivan sa Arsenalom i Liverpoolom u prelaznom roku ali do prelaska na "ostrvo" nije došlo.
"Ne znam koliko je to tačno, ali znam da su me iz Intera pratili duži period, nekoliko godina i drago mi je što je sve ispalo ovao kako je ispalo"
"Kada sam dobio poziv od Mancinija, nisam se dvoumio. Za igrača mojih godina je najbitnije da igra fudbal a to nisam mogao u Minhenu. Ovde mi je super".
Potom se osvrnuo i na žreb za Ligu Evrope gde će snage odmeriti sa Wolfsburgom.
"Veoma sam srećan što smo izvukli Wolfsburg. Oni su izuzetno jak tim. Kada sam igrao u Bundesligi protiv njih, bio sam odličan, imao sam gol i asistenciju."
"Oni su tehnički izuzetno potkovani i ukoliko njih izbacimo mislim da možemo da osvojimo Ligu Evrope" - zaključio je priču Xherdan Shaqiri.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote