View Single Post
Old 25-08-2011   #1
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default Eto'o: "Hvala svima"


Samuel Eto'o je napisao pismo oproštaja predsjedniku, saigračima, osoblju i prije svega nama navijačima. Još jedan gest pravog čovjeka. Pismo prenosimo u cjelosti.

"Mislim da je ispravno i pošteno zahvaliti se ljudima koji su mi dali toliko u ove dvije fantastične godine koje sam proveo u Interu.

Prije svega, želio bih se srčano zahvaliti i pozdraviti predsjednika, gospodina Massima Morattija, i njegovoj obitelji za sve što su učinili i za način na koji su pomogli meni i mojim najdražim. Uvijek ću osjećati posebnu povezanost s g. Morattijem zbog poštovanja i pažnje koju mi je posvetio u ove dvije čudesne godine.

Zatim tu su svi moji suigrači: Ja sam svjestan da bez njihovog ohrabrenja i pomoći na terenu Inter ne bi postigao toliko važne pobjede na domaćoj i međunarodnoj sceni.


Vrlo posebno hvala, također, svim talijanskim i stranim nogometašima koji su mi omogućili da postanem bolji igrač utakmicu za utakmicom.

Iskreno hvala trenerima koji su bili u Interu u tim godinama, a osobito g. Jose Mourinho-u, koji je bio toliko odlučan da dođem u ovaj klub, za priliku koju mi je dao dovođenjem u Milano.

Veliki pozdrav također i tehničkom direktoru Marcu Branci, sportskom direktoru Piero Ausilio-u, tim menadžeru Andrea Butti i svom osoblju u FC Internazionale i "Centro Sportivo Angelo Moratti" u Appiano Gentile: liječnicima i fiziotarapeutima, pomagačima, kuharima i konobarima, oružarima i vrtlarima, i svima koji rade u Inter Channel.

Nikada neću zaboraviti naklonost navijača Intera (Mauro je najveći od svih njih), zbog kojeg sam se osjećao kao jedan od njih i koji su me uvijek podržavali i pomagali. Neću zaboraviti sve novinare koje sam imao čast upoznati.

Također imam osjećaj da trebam zahvaliti mojoj italijanskoj 'Mammi', Ciaciji Guzzetti, za njezinu pomoć i mom fantastičnom menadžeru, Claudiju Vigorelliju, zbog njegove predanosti i profesionalnosti.

Hvala čovjeku koji je uvijek Interista, Marcu Materazziju, što sam se osjećao "kao Italijan". Hvala brate.

U nadi da nisam zaboravio nekoga, hvala svima! "

Samuel Eto'o
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote