Thread: Inter v Chievo
View Single Post
Old 11-02-2013   #32
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jako sam zadovoljan danas sa predstavom. Rezultat na kraju baš i nije realan mogli smo mnogo veču pobedu unovčiti da su nam napadači malo bili više sabrani kod završetka akcija.

Jako dobro je danas odbrana bila.. čak i Ranocchia dao gol. Malo još utakmica tako pa če se usavršiti još posebno kad Samuel ozdravi.

Veza je isto bila danas jako dobra. Gargano je bio izvanredan danas sve lopte je danas pokupio i poslao napred u napad, danas se mi je jako svideo kao igrač. Cambiasso isto jako dobar uvek je vršio pritisak na protivnika i krao lopte i uvek se uključivao u napade. Kuzmanović je bio isto dobar, njegove lopte su i danas bile dobre i pasovi. U njemu smo dobili sjajnog deep playmakerja ala Motta i to za 1M€. Sjajan posao naših iako sam bio skeptičan na početku oko njega ali me je več posle dve utakmice više nego ubedio.

Cassano isto danas dobar, delio je jako lepe asistencije i lepo organizovao napade sve... i da zabio gol. Nekoliko puta je ispao papak kao što je dera rekao ali sve se posle takve utakmice to oprašta ali nesme mu to preči u naviku. Ali još uvek se mi kod njega ne svidja kad po nepotrebnom ustavlja igru i iziljava neke prekršaja sa gradjenjem oko lopte i to na sredini igrališta. Ali overall je bio jako dobar danas.

Palacio danas po meni solidan... puno je kasnio završnici napada kad bi mogao zabiti gol. Nekoliko šansi je zajebo... a mogao je najmanje 3 gola čista zabiti. Malo je pao u formi, nadam se boljem u nastavku sezone.

Milito je danas imao sjajan povratak, bilo ga je svukuda u napadu i u vezi se je vračao po lopte da jim pomogne kad je zatrebalo. Zabio je i gol i sa time i odlučio na kraju utakmicu. Vidi se da nam je još uvek glavni napadač i kad njega nema odmah je Inter za trečinu ili više slabiji.

Alvarez danas nije bio nešto... previše je solirao i držao loptu pored sebe umjesto da je na vreme odda napred. Imao je par atraktivnih poteza ali ništa više od toga. Imao je i 3-4 puta slobodan prostor za šut sa 20-25m i nije se odlučio jer je previše htio i ulečavati u kazneni prostor kroz dva stopera... jbg tako ne ide. Šteta što ne koristi svoj jako precizan šut jer mislim da bi ga danas mogao zabiti sigurno da je odlučio.

A Sarma danas super... nikih prigovora nemam danas na njega.

Moje ocene:
Handanovič 7
Zanetti 7
Ranocchia 8
Juan 7
Nagatomo 7
Gargano 7,5
Cambiasso 7
Kuzmanović 7
Cassano 8
Palacio 6
Milito 8
Alvarez 6
Schelotto premalo igrao da bi ga ocenio
Deki premalo igrao da bi ga ocenio

PS: Lepo je bilo viditi Dekija nazad posle toliko vremena. Lepo ga je publika pozdravila nazad.

Sada smo na -1 za Laziem koji je na 3. mestu. Moramo preči Napoli da smo 2. i da idemo direkt u CL da se ne jebemo sa kvalifikacijama.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 11-02-2013 at 00:35.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote