Thread: Novi napadac
View Single Post
Old 06-04-2009   #9
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Komitski Đeneral View Post
Aguero...Iz vise razloga. Prvo ima ekstra kvalitet,nije onaj prosjecni igrac,uvijek moze izmisliti neki gol ili asistenciju,a pretezno drzi konstantnu formu, a i ono sto je najbitnije dobili bi smo igraca koji ce odmah donijeti kvalitet timu a ujedno i igraca na kojem se moze zasnivati buducnost kluba. Sve u svemu, po meni Aguero bi bio pun pogodak
Ja sam skeptičan oko Aguera u Interu.Ja mislim da bi bio,ili poput Quaresme(flop),ili bi mu trebao jedan duži period adaptacije.Počevši od cijene koja ne bi sigurno bila manja od nekih 35-40M€ na sebe bi stavio ogroman pritisak,kako javnosti tako i navijača,a sa takvim divljačkim pritiscima nije lako biti dobar.Budući da nikada nije igrao u Serie A (a nije baš nešto jak) sigurno bi mu trebao period adaptacije,a navijači nisu imali strpljenja sa Quaresmom (za kojim smo toliko kukali),te isto tako sumnjam da bi imali sa Aguerom.Meni je za njega Španija idealna liga,nikako mi ne odgovara za Serie A,a i ne mogu da se sjetim zadnjeg igrača iz Španske lige koji je briljirao u Italiji...

Po meni,nama treba neka "mašina za golove" koja će u paru sa Ibrom i dobrim playom iza sebe cijepati protivničke mreže.Dakle,moj favorit je Rossi kojeg definitivno treba ubaciti u anketu.Mlad,eksplozivan,dobra završnica+talijan,kao premija,a i bio bi jeftiniji od Aguera.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote