Thread: Serie A
View Single Post
Old 23-02-2009   #30
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
haha ne znam ali kad godi stavim da lazio zabija oni zabiju, doduše oni zbilja puno zabijaju, i kad gube i kad te razočaraju amico ipak bar jednog zabiju, mah dosta mi je tih koeficijenata 1,3 1,4 pa me sjebu sad stavljam evo imao sam osjećaj za fulham i zgazio a tko zna kolko je bilo 2, 2 i nešto...jer stavim malo više nova pa puta 3,4,5 da mi pomnoži al ovo više nema smisla svaki vikend me jebu neki super favoriti na 1,3 1,4 hma daj, evo reko sam torino će dobit više jednom ne znam kad su zadnji put dobili i eto dobili danas, ipak isto tako sam bio uvjeren za napoli protiv genoe i na kraju čak izgubili ali bolje mi na takve nego na super favorite barem se ne čudiš i živciraš previše kad izgubiš
da kad Lazio igra skoro uvijek bude golova,ne sjecam se da smo igrali o-o ove sezone.
A ja ne igram nikako ove klubove velike cetvorke,sem serije A,a bundesligu ne igram nikako,jer ni Bog sam ne zna koliko sam puta pao na njoj.
i stari odosmo mi s ove teme daleko,cak sam i ja to primijetio,a izgelda da sam najveci spamer na ovom forumu,naravno nenamjerno...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote