Thread: Novosti
View Single Post
Old 02-10-2009   #43
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Bendtner: "Samo čudo i pojas su mi spasili život"
Petak, 02.10.2009.
Napadač Arsenala Nicklas Bendtner vjeruje da su ga neke 'više sile' spasile da u nedjelju iz slupanog automobila izađe praktički neozlijeđen. Danac je u nedjelju ujutro krenuo na trening kada je sa svojim Aston Martinom sletio sa ceste i zabio se u ogradu i drvo.

Zbog ove nesreće je propustio utakmicu Lige prvaka protiv Olympiakosa u utorak, ali nada se kako će biti u momčadi za nedjeljni premierligaški dvoboj protiv Blackburna.

"Netko ili nešto se pobrinuo za mene na cesti. Ne znam tko ili što, ali jednostavno je postojalo nešto što mi je pomoglo. Čvrsto vjerujem da jednostavno nije bilo vrijeme da napustim ovaj život. Policajci i svi ostali koji su se našli na mjestu nesreće su mi rekli da bih bio mrtav da nisam bio vezan. Rekli su mi i kako bih bio mrtav da sam vozio manje siguran auto. Zapravo su svi nazvali čudom to što nesreća nije završila mojom smrću ili u najmanju ruku teškom ozljedom." rekao je Bendtner.



"Bio je to veliki šok za mene, ali ne treba mi psiholog. Već sljedećeg dana sam vozio svoj drugi auto i nisam imao problema. Osjećam se dobro, iako mi je rame jako nateklo. Imao sam i nekoliko posjekotina i modrica, a koljena mi je ozlijedilo drvo koje je prošlo kroz vrata auta. Koljena su mi dosta modra, ali ništa u njima nije polomljeno ili istegnuto." dodao je Bendtner.


---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote