Thread: Skola/fakultet
View Single Post
Old 07-09-2009   #37
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ja znam kako je ovima na bologni kod nas barem, i išo sam zapravo neke predmete sam polagao tako što sam slušao ponovo i položio putem parcijalnih a kod bologne je sve sad tako
znači imaš priliku položit ispit onako dok odslušaš jedan dio pa iz toga pišeš i tako dva il tri dijela ili i više čak
jedan koji sam položio tako imao je profa neke svoje metode, ima si ''bliceve'' znači dođeš na sati i iznenadni ispitić, onako jedan mali zadačić kojeg se riječi za manje od 10min i imaš upravo toliko nekoh 10 min, pa kao ''domaće zadaće'' pa parcijalni, i tako se skupljaju bodovi iz 3,4 različitih načina i na kraju se zbroji ako imaš više od toliko i toliko onda si prošo i sva sreća da sam tako dao jer je ispit za poludit
tj. i prije je bilo kolokviji 2 il max 3(jako rijetko) i ne iz svih predmeta, valjda kako koj profa želio, sad je sve tako

a po bologni za svaki predmet sad ima da se sve daje u dijelovima
a prije nije bilo tako nego kako kod koga
jedino je zajebano to što je sve sad super obavezno, predavanja i to, ne znam kako ljudi koji rade to slušaju
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote