Thread: Diego Forlan
View Single Post
Old 25-04-2012   #40
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

STRAMACCIONI UDALJIO FORLANA IZ MOMČADI ZBOG LOŠE FORME

Diego Forlan, 33-godišnji urugvajski nogometaš, imao je iza sebe sjajne godine, kako u Villarrealu i madridskom Atleticu, tako i u urugvajskoj reprezentaciji...

No, otkada je došao u Inter posve se izgubio, pa je tako tijekom 18 utakmica u Seriji A ove sezone postigao samo dva pogotka. U Interu Forlan nije pokazao niti djelić onoga što je prezentirao, primjerice, na Svjetskom prvenstvu 2010. godine gdje je bio izabran za najboljeg igrača turnira.

U utorak i srijedu se u Seriji A igraju utakmice zaostalog 33. kola, a Inter gostuje na Friuli stadionu kod Udinesea. Prije tog ogleda 35-godišnji trener Andrea Stramaccioni je iz momčadi udaljio dvije godine mlađeg igrača zbog - slabe forme.

- Na treningu Forlan daje sve od sebe i pokazuje sve karakteristike onoga što znamo, da je u pitanju nogometaš vrhunske klase. No, kada dođe utakmica doslovno nestane. Nisam mogao ništa drugo nego se voditi time, a onda znači da neće konkurirati za momčad prije idućeg nastupa - rekao je trener i dodao:

- Odluka je samo moja. Ne, nije ozlijeđen, nego sam procijenio da je poptuno van forme. Priopćio sam mu tu odluku, a on nije ništa odgovorio.
ved300 is offline   Reply With Quote