Thread: Palermo - Inter
View Single Post
Old 21-09-2014   #9
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sad je jasno da ćemo mi teško doći i do tog 3. mjesta. Ovo je ista ona (ne)igra iz većeg dijela proše sezone. Pa jebeni Palermo će se boriti za opstanak i mi onoliko se mučimo u ofanzivi, i ona 2 čista gola što su nam poništena su bili nakon prekida. Kad vidim kako Roma igra efektno, pa oni pa pola snage rješavaju ovakve utakmice, i mi smo to rutinski rješavali dok smo bili jaki a sad smo oni pravi-pravcati klub iz druge razine u Italiji (nakon onih najboljih Jubeta i Rome). Jedino što je bilo pozitivno je što je Mazzari stvarno išao ovdje na pobjedu pa smo utakmicu završili sa 3 napadača ali organizacija igre je nula. Stvarno mi ide na živce kad vidim da ovako anoniman trener kao onaj Palermov i sa onako ograničenom ekipom uspijeva ovako postaviti taktiku da se naši igrači ne mogu okrenuti koliki pritisak ovi rade, a tog istog trenera da dovedemo u Inter i dadnemo mu milion puta bolje igrače nego što ima u Palermu on ne bi ni Evropsku ligu izborio. Fakat smo prokleti .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote