View Single Post
Old 12-03-2009   #362
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
???????
Ivane, ja zbilja ne znam koje ti utakmice gledaš, pa čekaj malo mogu shvatit različita mišljnenja ali ti čovječe nakon poraza spominješ naše najbolje igrače :ivan: kako bi hulle reko na kojim si drogama
Ma ja samo kazem da ibra nce nikad biti najbolji napadac na svetu bas zbog tih zicera, nebitno da li vodimo ili gubimo.
A sto se Cambiasa tice njega sam spomenuo zato sto esteban mesa adriana u razgovor bez preke potrebe, a ko mi ne veruje neka pogleda zadnje 3,4 utakmice i kretanje Cambiasa po terenu, totalno je pogubljen a u 16 i da ne pominjem

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

Quote:
Originally Posted by Zlatan_ View Post
Stvarno si pretjerao sada sa ovim.Šta,ovdje svi trebamo kao zastupnici braniti svoje omiljene igrače zato što smo ispali iz LP? Fulio čovjek priliku,pa šta? Šta se sad može uraditi,trebamo ga sad svi pljuvati,jel to? Predlažem svima da se ostave "ćoravog posla" i bez potrebe da se pljuju igrači,jer ovo ne vodi ničemu...osim eventualnima svađama i banovima.
Cekaj bre, opet mi ti pretis banom, zasto je uvreda to sto sam rekao da ibra stalno promasuje zicere, da nisam mozda pogresio u tome
a sto se branenja igraca tice ti prvi non stop branis ibru
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote