View Single Post
Old 30-10-2011   #41
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ovo veceras je jako dobro za Inter!
Normalno je da nemamo sta ocekivati da izborimo plasman u LP iduce sezone, pogotovo da se nadamo nekim vecim uspjesima, tako da je poraz od Juventusa dobro dosao da MM otvori oci, i vidi sta ima u ekipi, i kakva je ona sama.
Sneijdera pod hitno prodat' treba, izgubio je motivaciju apsolutno, i ne zasluzuje vise da igra, a i iz svega toga je proizasao pad kvalitete kod igraca.
Ekipa je sterilna, nezainteresirana, samopouzdanje kriticno, nema igre, protoka lopte, kreativnosti, apsolutno nista..ali to je bilo i za ocekivati nakon godina dominiranja u serie A, i osvajanja LP.
Juventus je bio bolji veceras, vidi se da su puno dobili sa Pirlom-to je onaj igrac koji nama nije valjao, pa su doveli za sitne pare VIdala koji ore po terenu, tu su jos neki igraci koji ne bi zadovoljili Interovo vodstvo, ali su to igraci koji su bolji od bilo kojeg naseg, i nije uopce cudno sto su nas pobjedili, bolje da jesu nego da se zavaravamo da smo i dalje jaki, jer to zaista nismo!
Na nogometnom trzistu postoji milion igraca koji se mogu dovesti za male pare, ali ne, mi ostavljamo starce na terenu, istrosene igrace, i nezainteresirane umisljene zvijezde, i tako nigdje necemo dospjeti.
Jedan Napoli, koji objektivno ima manji budzet od naseg ne prodaje svoje glavne igrace, jer znaju da ce sa njima puno vise dobiti, dok mi jedva cekamo da uzmemo koju marku od igraca koji se traze...veliki broj igraca se ponosi dresom Napolija, dok vecina igraca Intera smatra da to nije toliko veliki klub, i to je najveci paradoks.
Napoli sam samo uzeo kao primjer.
Ove godine cemo biti jos losiji, predvidjam sezonu kao nocnu moru, 12-13, mjesto, nakon cega ce MM morati izvaditi glavu iz guzice, i napraviti neke pomake kako bi iducu sezonu bili puno jaci.
verma_interista is offline   Reply With Quote