View Single Post
Old 04-07-2015   #31329
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Salah, Perisic, Jovetic?
"Jovetic igra za City, Perisic za Wolfsburg, Salah ne znam (smijeh). Nikada nismo razgovarali sa Salahom, dok je sa Perisicem bilo pregovora."
Sa kojom formacijom ce te igrati?
"Moramo prilagoditi igracima koje kupimo. Odbrana ce biti sa cetiri igraca, a mislim da ce veza sa tri, sve ovisi o igracima. Necemo promijeniti mnogo formaciju, 4-3-3 ili 4-3-1-2."
Mateo ce ostati?
"Mateo je Interov, ovdje ce stici za nekoliko dana nakon dolaska sa odmora kao sto je i dogovoreno. To je veliki igrac, mi se oslanjamo na njega."
Da li ste zadovoljni sa transferima?
"Da, jako sam sretan, ali imamo jos dva mjeseca, moramo uzeti jos neke igrace."
Da li brinete o produzenju ugovora sa Handanovicem?
"Ne brinem."
Ovo je ljeto u kome ste obavili dosta telefonskih razgovora?
"Nestalo mi je kredita (smijeh). Ozbiljno, to je uredu da igrac prica sa svojim buducim trenerom."
Situacija sa Alvarezom?
"Ne poznajem situaciju, ali mislim da je otkupljen od Sunderlanda."
Suarez ili Melo?
"Oni su dobri igraci, tesko mi se odluciti."
Biabiany?
"Bili smo zajedno prije nekoliko dana, vratio se i nadam se da ce ostati i pomoci nam."

---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

Evo ga Q :

Yevhen Konoplyanka je igrac Seville. Potvrda je stigla i od kluba koji je osvoji Evropsku Ligu: "Postignut je dogovor sa igracem samo jos medicinski pregledi nedostaju prije nego sto se ugovor potpise." Konoplyanka je jedan od talenata evropskog fudbala i jedan od vrijedni igraca na medjunarodnom trzistu zahvaljujuci izvanrednoj sezoni u Dnipru momac koja je igrala finale Lige Evrope. Igrac je prosle sezone odigrao 42 utakmice i postigao 8 golova a igrac se dugo vremena povezivao sa Interom.

Kako smo se samo mogli ovo ljeto pojačati od besplatnih transfera...

---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

Što mu ostali sa klupe zavide :


---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 15:41 ----------

Roma prodala Holebasa dok je bio na odmoru u Dubaiju, a on o tome nije imao pojma! Jose Holebas izjavio je da je šokiran podatkom da je "transferiran u Watford", jer da o tome ništa nije znao.
"Oba kluba potvrdili su transfer, svi osim mene. Ništa nisam potpisao, nikakav ugovor nisam vidio. Ne razumijem što se dogodilo. Uostalom nikada nisam niti spomenuo da želim otići iz Rome".


Ovaj Watford pravo zajeban, nismo samo mi na udaru .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote