Thread: Bundesliga
View Single Post
Old 17-04-2009   #32
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Bundesliga - najava 28. kola


Uzbuđenja u Bundesligi nastavljaju se već u petak kada, u premijernom duelu 28. kola, Šalke dočekuje Kotbus koji se grčevito bori za opstanak u eliti. Trenutno prvolasirani Volfzburg dočekuje na svom terenu Bajer iz Leverkuzena i jedino što je izvesno je da će to biti meč "spuštenih gardova". Bajern posle eliminacije iz Lige šampiona ide na gostovanje u Bilefeld gde će nezgodna Arminija pokušati da prekine seriju od tri poraza.

Neven Subotić sa dortmundskom Borusijom putuje na gostovanje u Bohum, a njegov klub se trenutno nalazi u odličnoj formi pošto je vezao tri pobede. Otpisani Karlsrue dočekuje Hofenhajm koji je u jako lošoj formi u prolećnom delu sezone, dok će Keln Nemanje Vučićevića dočekati Štutgart koji se posle nekoliko dobrih rezultata umešao u borbu za titulu.

Herta, za koju će posle duže vremena zaigrati Marko Pantelić, dočekuje Verder, a Hamburger će ukoliko želi da ostane u trci za "salataru" morati da savlada Hanover.

Petak, 17. april:
20.30h Šalke - Kotbus

Subota, 18. april:
15.30h Arminija - Bajern
15.30h Keln - Štutgart
15.30h Volfzburg - Bajer Leverkuzen
15.30h Ajntraht - Borusija Menhengladbah
15.30h Karlsrue - Hofenhajm
15.30h Bohum - Borusija Dortmund

Nedelja, 19. april:
17.00h Herta - Verder
17.00h Hamburger - Hanover

Tabela: Volfzburg 54 boda, Bajern i Hamburger 51, Herta 49, Štutgart 48, Hofenhajm 44, ..., Arminija 24, Borusija Menhengladbah i Kotbus 23, Karlsrue 18.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote