View Single Post
Old 16-09-2013   #7
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ej jbg Dera ti sad izokrećeš moje riječi. Ono sam ja gore postavio je formacija za čitavu sezonu a ne za sljedeću utakmicu i u tom slučaju se gleda kvalitet a ne trenutna forma. Ako već gledaš trenutnu formu a ne prijašnje igre zašto mi nisi rekao da i Milita izbacim jer je Icardi trenutno bolji. Klasa je klasa a trenutna forma je trenutna. Ne može ti Kova biti na klupi samo zato što se momak ozlijedio i nije prošao pripreme. Kova je naš najbolji i on mora igrati sve od prve, počevši od naredne utakmice da bi se što prije vratio u svoju staru formu, a kada uđe u formu onda će nas odvesti možda čak i do titule. A što se tiče Guarina, pa svi znamo da mu je mjesto zacementirano i da će prije biti na klupi i Alvarez i Kova nego on. Inače ti ćeš prvi zamrzit Alvareza jer ako on nastavi ovako igrat onda će on, Kova i Guaro igrati u prvoj a Milito će biti klupa (jer ne možemo igati sa 2 napadača sa takvim veznim redom). Što se tiče Alvareza ja ga volim više od vas svih i niko ne bi bio sretniji od mene kada bi se on ispunio svoj potencijal. Ali mi je još nedokazan, ima veliki talenat, kada ga ide može sve ali mu je problem nekonzistentnost. Dobro je završio prošlu sezonu, odlično je počeo novu i trenutno je u prvi izbor u veznom redu, sada je na njemu da to potvrdi tako što će barem do zime držati formu. U tom slučaju će mu cijena odletit na nekih 20 mil. i on, Kova, Guarin i Taider će raditi havarije po Italiji narednih 5-10 godina (ako ih ne prodaju Realu i Čelziju u međuvremenu).

Last edited by Biscione; 16-09-2013 at 19:11.
Biscione is offline   Reply With Quote