Thread: Ricky Alvarez
View Single Post
Old 18-09-2013   #42
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ricky Alvarez je veceras dao interviju u programu "InterNos" i dijelovi intervijua su objavljeni na sluzbenim stranicama:

"Počeli smo dobro, ali još je rano, još moramo poboljšati mnoge stvari. Ipak,mislim da posao koji smo u predsezoni odradili to pokazuje. Jos nam uvijek nedostaje mnogo, moramo zadržati naše noge na zemlji. "

Takoder se razgovoaralo o utakmici izmedju Intera i Juventusa,te brojnim navijacima koji podrzavaju Inter:

"To je istina, oni su s nama, kao i uvijek,dok mi odradjujemo nas zadatak koji moramo na terenu. Protiv Juventusa, bilo je nevjerojatno vidjeti tako punu Meazzu. Nažalost, nismo mogli donijeti kući tri boda, nismo uspjeli, ali u svakom slucaju bilo je lijepo. Ti si uvijek sretan kada vidis stadion kao što je ovaj, to je impresivno. Osjecas da moras da odigras dobru utakmicu,jer gledatelji sa tribina koji nas bodre to zasluzuju"

Nogomet kao profesija?

"Za mene je to zadovoljstvo,osjecam da sam sretan zbog toga sto imam nogomet kao posao.Uvijek zahvaljujem Bogu zato sto mi je dao tu mogucnost.Nogomet je uvijek pocinjao kao igra,dok sam dijete bio,te mislim da je najteze uspijeti u nogometu tako sto gledamo na njega kao igru,ali ga imamo kao profesiju."

U posljednjem susredu,Ricky je pokazao stav kada je osvojio loptu protiv igraca kao sto je Chiellini,sto je dovelo do prvog gola:

"U posljednjem mecu protiv Juventusa pokazalo se da su bila tri igraca koja su htjela zadrzati loptu svaki put kad su imali loptu u svome posjedu.To je ono sto radimo,moderni nogomet se tako igra."
dera is offline   Reply With Quote