Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Serie A (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Catania vs Inter (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=2084)

Biscione 02-03-2013 15:13

Catania vs Inter
 
Catania vs Inter
Stadio Angelo Massimino
Nedjelja u 15 h
Sudija: M. Bergonzi


Pozvani igrači:

Golmani: 1 Samir Handanovic, 30 Juan Pablo Carrizo, 77 Raffaele Di Gennaro;

Odbrambeni: 4 Javier Zanetti, 26 Cristian Chivu, 28 Simone Pasa, 31 Alvaro Pereira, 33 Ibrahima Mbaye, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan;

Vežnjaci: 5 Dejan Stankovic, 7 Ezequiel Schelotto, 10 Mateo Kovacic, 11 Ricky Alvarez, 14 Fredy Guarin, 17 Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi;

Napadači: 8 Rodrigo Palacio, 18 Tommaso Rocchi, 47 Matteo Colombi.

U prvom međusobnom susretu ove sezone smo ih pobijedili 2-0. Sve, nažalost, upućuje na to da će opet biti isti rezultat (tj. 2-0 za domaćina :().

Ako Strama izvede ovakav sastav onda se možda imamo čemu nadati(4-3-2-1):

Handa - Zanetti, Chivu, Jesus, Pereira - Kovačić, Kuzma, Cambi - Alvarez, Guarin - Palacio.

hulle 02-03-2013 15:28

bit ce loma

Biscione 03-03-2013 15:27

Inter: 1 Handanovic; 4 Zanetti, 26 Chivu, 40 Juan Jesus, 31 Pereira; 14 Guarin, 17 Kuzmanovic, 21 Gargano; 7 Schelotto, 18 Rocchi, 11 Alvarez.

S Rocchijem do Lige prvaka :D. Ako Guarin i Alvarez šta ne urade nigdje smo :(

P.S. Palacio je igrao kad smo imali i Milita i Cassana i bio je odličan, zašto je sada, kada nemamo nikoga u špicu, na klupi. Isto tako Kovačić je trebao zaigrat od prve.

hulle 03-03-2013 15:58

Zbog lige uefe :D :D :D

A osim toga igra THE ROCK

Biscione 03-03-2013 16:10

Uđem sa zakašnjenjem od 5-6 min i prvo što ugledam kako Catania slavi gol. :worried:

P.s. Šta je ovo Hulle, jedini ja i ti smo izgleda uz Inter u ovim teškim trenutcima :)

hulle 03-03-2013 16:53

Ah sta mozes, kad su to ovi novi navijaci od 2005, navikli na pobjede :D
a nezz oni kako je bilo cekat od 1989 do te godine da se osvoji liga, istina tad je talijanska liga bila 10x jaca nego danas i Inter je ima ako nista par kvalitetnih igraca, al et....ekipa se treba bodrit u svaka doba cak i kad ti Chivu igra :D

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:53 ----------

btw osvrt na prvo poluvrijeme..... Uvijek moze gore :D

emperor 03-03-2013 16:57

Pola ekipe su ispodprosjecni igraci, nisu cak ni prosjecni :D

Uz to imas i trenera koji nema veze o svom poslu, (mozda bi mogao hokej ekipu trenirati) i et ti rezime ove nase bijedne sezone, bijednije od prosle u svakom slucaju..

hulle 03-03-2013 16:58

Ma gdje ces ga na hokej to je preeeebrzoo

Biscione 03-03-2013 17:02

Trenera krivim za to što nismo stvorili dovoljno prilika za postizanje golova (iako ko bi zabio ako ti je Rocchi glavni špic), ali ga ne krivim za ova 2 primljena gola. Prvi je bio velika greška odbrambenog igrača (Juana), a drugi je bio gol iz prekida na postavljenu odbranu. Imamo loše odbrambene (a i oni što valjaju trenutno su nedostupni - Samuel i Rannochia). Meni je žao Strame, s ovakvom ekipom ni veliki Jose ne bi ništa napravio (vjerovatno bi izborio CL ali ništa više od toga).

Moca93 03-03-2013 17:09

Meni zao Handanovica,bzvz ga napucavaju,samo ce modrice da mu izidju,a mi pobediti necemo :D

Biscione 03-03-2013 18:04

Eto zašto je nama nadimak Pazza Inter. Nakon onako lošeg prvog poluvremena smo uspjeli donijet koći 3 boda. Svaka čast Palaciu najbolji je. Drago mi je i što je Ricky zabio radi samopouzdanja. Ali i Strama zaslužuje čestitke, jbg s ovakvom ekipom pobijediti ovakvu Cataniu (koja nam je i kad smo bili jaki uvijek zadavala probleme), i još ona izmjena Cambi>Guarin koja je bila presudna. Trenutno dobru atmosferu u ekipi treba iskoristiti, izgladiti odnose sa Cassanom i ući u seriju pobjeda. Mislim da možemo do CL ako budemo igrali kao u drugim poluvremenima protiv Bilana i Catanie.

dera 03-03-2013 18:06

Pa mi imamo i Spahića u ekipi (Juana), e za to kažu da je bolje imati iskusne štopere.

Oni su imali sreće u prvom, mi u drugom poluvremenu, ali naša kreativnost u prvom je bila žalosna i tu krivim Stramu.

Moca93 03-03-2013 18:24

Nista ja tu dobrog nisam video. Kovacic koji je doveden uz tolke fanfare i hvalospevuca ne dobija ni minut sanse,drzi Gargana u igri,a Kambijaso mu greje klupu,koji je,nazalost,najkreativniji igrac Intera u ovoj sezoni. Gospodina Guarina i Alvareza,bih tako najurio na trbine do kraja sezone,pa bi onda mozda naucili da dodaju loptu a ne da je gnjave po 20 minuta i onda zunu za 50 metra,plasim se jednom ce da mi razbiju prozor.

dera 03-03-2013 20:39

Ne vidim zašto su ti Alvarez i Guarin bili loši.

hulle 03-03-2013 20:54

Sta sam vam ja reko sabani...navija se i kad chivu igra :D

Sve je moguce...i nemoj da mi neko nesto pisne o tome da je Roki bio los....kako je samo genijalno odradio prvo poluvrijeme, totalno je uspavao zadnju liniju domacina tako da smo tu uspavanost u drugom poluvremenu kaznili :D :D :D

I ko je zapoceo akciju kod naseg preokreta? Ko je bio nas najbolji igrac u prvom poluvremenu (ne golman nego igrac)............................................ .................................................. .............................
.................................................. .................................................. ..
lepi vrijedi 100miliona :D :D :D

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/0E8EXT4U70o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


All times are GMT +2. The time now is 20:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com