Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Novosti (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Pred Bari... (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=724)

Moca93 16-01-2010 22:55

Pred Bari...
 
Mourinho: Mentalno smo u vrhunskoj formi

Trener Intera Jose Mourinho održao je standardnu konferenciju uoči utakmice 20. kola Serie A između Barija i Intera na rasporedu u subotu, 16. siječnja u 20:45 na stadionu “San Nicola” u Bariju. Izdvajamo najvažnije…
Milan: “Utakmica protiv Barija vrijedi isto kao ona protiv Milana. Ne možemo nikoga čuvati, jer je puno ozljeđenih. Neki su napravili čudo kako bi se oporavili, primjerice Materazzi. Cambiasso i Muntari će također konkurirati za sastav, Balotelli također, ali nemamo Stankovića i Motte zbog ozljeda. Santon je još bojle od Cambiassa i Muntarija, nedostaju mu samo minute igre.
No sve u svemu momčad je vrhunska - mentalno.
Iz Milana kažu da je scudetto nedostižan? Blefiraju. Nema prvaka u siječnju, još previše ima do kraja. Nije samo Milan u utrci za naslovom, tu su još Juventus i Roma.
Kao trener Intera mislim kako ćemo mi biti prvaci, ali to je samo mišljenje trenera Intera.”
Bari: “Bari je odlična momčad. U prvom kolu je odigrao odličnu utakmicu, a ta im nije bila jedina. Mjesec za mjesecom su se potvrđivali, skupljali bodove, igrali odlično i zaslužili pozciju na kojoj se nalaze. Opasni su iz svih smjerova, igraju odličan nogomet. Čestitam im jer su nama oduzeli bodove, pobijedili Juventus, te također remizirali s Milanom.”
Pomicanje kalendara: “Milanu je promjenjen raspored? To nije moj problem. Mi smo s Livornom igrali u prosincu kako bi imali slobodniji siječanj i rizik se isplatio. To što oni nisu tražili isto već su sada pomakli svoje utakmice nije moj problem.”
Pozivi mladima: “Pozvao sam Karsona, fizički jak, jako zanimljiv.”
Balotelli: “Ne želim o njemu pričati. Kada sam to radio on bi napravio korak unatrag, a kada sam šutio on je radio pozitivne stvari.”
Baptista: “Mislim na svoje igrače i ne plačem ako netko ide kao npr. Eto’o. Ponavljam, ako dođe netko prije 31. siječnja tko nam može dati ravnotežu u veznom redu i dopustio nam veću rotaciju igrača odlično. Ako ne, isto dobro, jer vidjeli ste kako je primjerice Stevanović iskoristio svoju šansu.”
Obrana: “Sa Sienom nije bilo dobro. Strukturalno smo imali problema, ali karakterom smo to nadoknadili i uknjižili tri boda.”
Zimske pripreme: “Razlika između ovogodišnjih i lanjskih je ta što smo odigrali prijateljsku utakmicu. Tih 45 minuta omogućilo nam je da budemo spremni za Veronu.”
Taktika: “Sa tri napadača i Sneijderom možemo više u Ligi prvaka? Ne znam, sada mislim na utakmicu s Barijem. U Ligi prvaka nemamo problema, izgubili smo samo jednu utakmicu, osvojili više bodova nego lani i igrali smo dobro.”
Juventus: “Toliko iza nas? Inter ima 45 bodova, toliko sam i očekivao. Očekivao sam više od 40, negdje 45-46-47. Bodove koje je Juventus izgubio neću komentirati.”
Santon: “Santon na Svjetskom prvenstvu: neka to zaboravi i skoncentrira se na Inter. Tko ne igra u klubu ne može u reprezentaciju. Mora trenirati maksimalno što do sada nije mogao zbog ozljede. Mora naučiti malo više o obrambenim zadacima. Kada bude solidan u obrani može početi razmišljati o napadu, a ne kao protiv Sampdorije kada je razmišljao samo o napadu, a radio velike pogreške u obrani. Igrač je koji se sviđa treneru i klubu i iz tog razloga ne tražimo lijevog beka. Bez Chivua možemo jer imamo Santona. Mirnoća i zaborav Svjetskog prvenstva važna su polazna točka za njega. Ako bude dobar stići će do Svjetskog. Nova frizura? Katastrofa.”
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">


All times are GMT +2. The time now is 00:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com