Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Klub (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Okupljanje (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=586)

Huska 09-10-2009 20:29

imal kakva dobra kafana u bugojnu dera :D za mene i deju mani se fudbala nisam ja fudbala zeljan :D

LiGad 09-10-2009 20:34

Quote:

Originally Posted by dera (Post 44161)
sto se tice maurovog prijedloga, mogli bismo jedan dan da vas odvedemo da obajdzete sarajvo, ma nista posebno, lijepse bugojno jel tako hulle hahaah[COLOR="Silver"]

Vidim, bas se dogovarate :)

ako cemo o ljepoti ..Mostar ljudi ne zboravljajte!

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

znate sta ..pusti gradove, fudbal, kafice i ostalo ..

na piknik u prirodu je najbolje :D:D

---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

znate sta ..pusti gradove, fudbal, kafice i ostalo ..

na piknik u prirodu je najbolje :D:D

dera 09-10-2009 20:36

da, sorry, ma i banja luka je kazu najlijepsa, ali nikad nisam bio tamo tako da ih ne bi mogao voditi lol
a sto se tice mostara, uh i tamo sam jednom jeo dobre cevape uu, negdje sidjes kao podrum uhh

huska, ma to vam je najlakse naci :D

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

riven, pa normala da bi i tamo malo isli rostiljati
heh, valja sve to ukomponovati na par dana, jos ako bude samo na jedan dan, tesko, samo u bug i to je to hehehe

esteban 09-10-2009 20:43

Bar dva dana bi morali ostanut ako bi se mislili ono ok provest i da nije bas sve na brzinu :rolleyes:

LiGad 09-10-2009 20:47

Quote:

Originally Posted by dera (Post 44167)
riven, pa normala da bi i tamo malo isli rostiljati
heh, valja sve to ukomponovati na par dana, jos ako bude samo na jedan dan, tesko, samo u bug i to je to hehehe

Jedan dan je bezveze, a za vise dana je potreban smijestaj i meni se cini da je to najveci problem (posebno ako bude vise ljudi)

Ako se rijesi smijestaj, imate okupljanje!

dera 09-10-2009 20:49

da, sve zavisi i kada bi stigli, kada imaju busevi iz koje drzave itd

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

riven, zato ja kazem da je najlakse u Bugojnu, a ne Sarajevu, upravo zbog toga

LiGad 09-10-2009 20:57

Mozda je i najbolje da bude bugojno u pocetku ..jest da nije najbolje sto bosna moze ponuditi :D:D
Ali je ipak u centru ..najlakse je iz njega posjetiti ostatak ..sarajevo,mostar,travnik ..

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Mozda je i najbolje da bude bugojno u pocetku ..jest da nije najbolje sto bosna moze ponuditi :D:D
Ali je ipak u centru ..najlakse je iz njega posjetiti ostatak ..sarajevo,mostar,travnik ..

Moca93 09-10-2009 20:58

voleo bih da se sastanemo svi ,da ispizdim husku ;) ....ja imam najveci problem oko tog dolaska jer sam maloletan:) a i najbolje cekati leto....meni bi vise odgovarala crna gore,jer tamo kao mogu otici na more,pa ovo mi bude usput,ovako do bosne ne znam kako stici:) .......a i mauru ocu da pokazem kako se igra sah uzivo :sivi:

LiGad 09-10-2009 20:59

Mozda je i najbolje da bude bugojno u pocetku ..jest da nije najbolje sto bosna moze ponuditi :D:D
Ali je ipak u centru ..najlakse je iz njega posjetiti ostatak ..sarajevo,mostar,travnik ..

Huska 09-10-2009 21:02

Quote:

Originally Posted by Moca93 (Post 44176)
voleo bih da se sastanemo svi ,da ispizdim husku ;) ....ja imam najveci problem oko tog dolaska jer sam maloletan:) a i najbolje cekati leto....meni bi vise odgovarala crna gore,jer tamo kao mogu otici na more,pa ovo mi bude usput,ovako do bosne ne znam kako stici:) .......a i mauru ocu da pokazem kako se igra sah uzivo :sivi:

uh nebrini ja cu doc po tebe samo da ti puknem jednu iz uha za ovu prvi rec.

filip.sk 09-10-2009 21:07

Ma daleko je Bosna od Makedonija :P.... ja bih Crna Gora, zasto u ljeto mozemo otici na more :)

Grujinho 09-10-2009 21:11

filipe, nismo ni slovenci blizu...treba doči iz evrope na balkan :D hehe... ako bude nešto iz toga, ja sjedam na avtobus Ljubljana-Sarajevo i valjda ima onda iz sarajeva avtobus do bugojna... a isto kot tebe verovatno ima avtobus Skopje-Sarajevo :)

filip.sk 09-10-2009 21:14

Pa valjda ima. Samo kazem da je bolji poradi more... nista vise.... :) mene je svejedno... samo je smestaj veliki problem

LiGad 09-10-2009 21:15

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 44155)
Dera mozda bi mogao otvorit i da glasamo pa ko najviše ponese glasova tamo bi se okupili.Nabrojat sve zemlje pa ko pobijedi neka mu je sa srecom,a pobjednici bi bili svi MI :D

Malo smo mozda prerano poceli pisati o mjestima u Bosni, jer je ocigledno da ne odgovara svima, nekim je predaleko .Cini se da trebamo glasanje ..pa sta bude

Huska 09-10-2009 21:16

halo gruji ne zajebaji :D...a vi ga sad pretjrujete pa ako je u BiH lose stanje neznaci da nema autobusa i to... eto npr iz tz svaki dan ima bus za beograd... a iz sarajeva vjerovatno ima i za vase gradove :D


All times are GMT +2. The time now is 07:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com