Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Serie A (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Roma v Inter (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=2208)

dera 30-11-2014 14:23

Roma v Inter
 
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...edab7a406e38f5

Sile87 30-11-2014 17:26

Jedva cekam,oslabljeni smo za Hernanesa koji se po svemu sudeci nece proslaviti ove sezone zbog konstantnih povreda,desnog beka ce nam igrati Kampanjaro sto ce biti interesantno videti...

dera 30-11-2014 20:14

Ova udarena :D: https://twitter.com/april_summerz

Biscione 30-11-2014 21:14

Quote:

Originally Posted by dera (Post 135675)

Mora da ju je Ikac udaro :D, pa zato ovako vatreno navija za nas.

Sile87 30-11-2014 22:09

Odbrana na visini zadatka,gol kao na malom fudbalu,mogao je jos kojeg defanzivnog veznog sraviti u prvih 11.

Biscione 30-11-2014 22:42

Bili smo plaho loši prvih pola sata al smo zadnjih 15min dosta sobro odigrali. Vidi se da smo dolaskom Mancija postali direktniji. Nadam se bodu jest da će bit teško.

EL CUCHU 19 30-11-2014 23:18

panjokija je vrhunski panj...

Sile87 30-11-2014 23:39

Ni kolega mu Jesus nije puno bolji,dobijo je koji put kroz noge a kod golova bio nemi posmatrac,smesno koliko smo losi...

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Ko ovde na forumu sledeci kaze da su Juan i Ranokija dobri posle ove tekme taj je za mene obicna budala i o fudbalu nema blage veze.

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

Bravo za Romu,svaka cast Pjanketu,raspali Inter nastavlja svoj tipicni fudbal,dzaba mu najbolji trener kad tim 0 najobicnija.

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

Ovaj Inter ni Carobnjak iz Oza nemoze popraviti.

verma_interista 30-11-2014 23:39

Mancini dobar??haha..kakve sve neznalice prate fudbal!
Jos jedanput da se sjetim Pjanica, i 11 mil koje je kostao, ovdje je okarakterisan kao nedovoljno dobar, :-), eto nek' je Kuzmanovic dobar, MVilla.
Roma se igrala s nama, slucajno smo golove dali, ekipa nema samopouzdanje, Mancini je bezveznjakovic kao i njegov prethodnik..a Thohiru i Morattiju majku jeb.em!!!

dera 30-11-2014 23:45

Pa ti verma mrziš Mancia više nego hulle :sivi:.

Bisc, nije, ona je fan Mancinija :D.

Pjanketa kada sam vidio da izvodi znao sam da je gol, ono on ne maši, ni kada kiša pada :D.

Stoperi su nam ga stvarno ukakili kod trećeg gola :D.

Biscione 30-11-2014 23:45

Ne znam za vas ali meni je ovaj poraz draži od nekih Mazzarijevih pobjeda. Već se vide pozitivni pomaci (osim u odbrani ali riješit će se i to), pa ne možete očekivati da čarobnim štapićem za 2 sedmice sve popravi i pobijedi u gostima šampionsku ekipu. Budite realni malo, nije ovo PES/Fifa.

dera 30-11-2014 23:56

Onaj drugi gol da ne spominjem, ono je sramota da nas defanzivac onako sve pređe, a kao imamo Medela, M'Vilu i Kuzmu u vezi -_-.

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

Također, M'Vila je svoje odradio, ako je bio ljut na izmjenu a ne sebe. Nema kod Macia kao kod Mazze nediscipline.

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

Još nešto :D, onaj Iturbe čim je ušao odmah je pokazao nešto, a onaj naš mulac ne zna ni loptu primiti :D. Treba dovesti jednog ala Aguera da zajedno sa Osvaldom žari i pali :D.

Sile87 01-12-2014 00:11

Daj Bisc. mani se bre,koji ti ovde napredak vidis de mi ga reci,ja sam izgelda corav,obnevideo sam,u svakom segmentu igre smo bili losi,sto se odbrane tice suvisno je trositi reci,golove smo postigli sasvim slucajno,iz kornera im je i Cezena mogla dati gol,a onaj drugi takodje cista sreca,dok su njihova sva 4 na znaje.

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

Sreca pa nemamo obavezu M Villu odkupiti,rece js proslu utakmicu,ovde 80% igraca nema sta traziti u Interu i cao.

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

S kim god pricam smeje se Interu i kaze sada vam ni Kalcopoli ne bi pomogao koliko ste losi,i sta da i odgovorim kad tako stoje stvari.

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Za kraj,veoma dobro i cvrsto 11. mesto na tabeli,samo napred momci,ova igra donosi rezultate.

ajdin 01-12-2014 00:41

zasto blatis mvilu sile ?? momak se jos nije oporavio od povrede kriznih ligamenata !

krivci za ovaj poraz su ranokija u odbrani i guarin svojom veleznalackom igrom kao i uvijek na centru :D ako njih dva ne vide ledja interu nema nikad napretka !!

Sile87 01-12-2014 01:02

Ne blatim ga Ajdine,samo kazem da je dobro sto ga nemamo obavezu odkupiti,nije dobio ozbiljniju sansu pa ajde da imam jos razumevanja za njega,ali za Ranokiju i Juana,oni su kiksali kao od sale,Zervinjo je prolazio kroz obojicu,katastrofalni su bili a igraju konstantno,o Guarinu da ne pricam,los pa los,i konstantno na pogresnoj poziciji,ja neznam sta smo mi ocekivali kad smo utakmicu poceli sa Medelom,Kuzmom i M Villom na sredini i Guarom kao poluspicem,to je od pocetka bilo osudjeno na propast.

---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Nama se pozitivan period ni ne nazire,posle 13 odigranih utakmica 11. mesto na tabeli,sta tu dalje reci.


All times are GMT +2. The time now is 18:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com