Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Timska takmicenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Liga šampiona (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=194)

esteban 23-02-2009 13:54

Liga šampiona
 
Raspravljajte o svemu vezanom za famoznu Ligu Prvaka.

Fudbal i komedija: šta će donijeti italijansko-engleski obračun?

1. Kristijano Ronaldo će nakon meča izjaviti da je bolji od Pelea, Maradone i Krojfa, a zatim će uporediti sebe za bogom.

2. Žoze Murinjo će stegnuti ruku ser Aleksu Fergusonu a potom na konferenciji za novinare saopštiti da je njegov Čelzi bio bolji od Mančester junajteda, te nabrojati statistiku: šest pobjeda, četiri remija i samo jedan poraz.

3. Vejn Runi će nokautirati Marka Materacija silovitim udarcem glavom u grudi. Prethodno mu je ovaj rekao: “Neću dres, želim tvoju majku”.

4. Navijači Mančestera će zapjevati “vi ste stari italijanski prevaranti”, bez obzira što Inter nema Italijana u timu.

5. Klaudio Ranijeri će dobiti veći aplauz na “Stemford bridžu” od Gusa Hidinka i svih fudbalera Čelzija. Onda će izjaviti kako njegovu ljubav sa plavim fanovima ni Roman Abramovič ne može da prekine.

6. Uefa će nakon arbitraže priznati gol Frenka Lamparda protiv Juventusa, iako je lopta na putu ka mreži pogodila osam fudbalera i osam puta promijenila pravac.

7. Fil Tompson, Grem Sunes i ostali stručni konsultati televizije “Skaj” koristiće svaku priliku da izbalate po italijanskoj ligi (“spori”, “stari”, “penzioneri”) , uz komentare da je Premijer liga “best in the world”.

8. Grem Sunes, bivši trener, Liverpula, Blekburna, Njukasla i mnogih drugih klubova, izjaviće sa sukomentatorske pozicije da su Toti i Ibrahimović vrhunski fudbaleri, ali da ih nikada ne bi doveo u svoj tim.

9. Italijanski novinari će napisati da je engleska liga vrlo jaka, a potom podvući da je to sve zbog “stranih vlasnika klubova”, “stranih trenera” i “stranih fudbalera”.

10. Na stadionu “Olimpiko” za vrijeme meča Roma - Arsenal eksaliraće neredi. Englezi će optužiti italijansku policiju da je moderna kao u “19. vijeku”, dok će Italijani optužiti engleske navijače da “piju kao divljaci”.

Ne bi valjalo da Ronaldo poslije meca sebe toliko hvali :)

CurvaNord69 23-02-2009 14:05

Ma najjaca za rube i lamparda :D

esteban 23-02-2009 14:14

3. Vejn Runi će nokautirati Marka Materacija silovitim udarcem glavom u grudi. Prethodno mu je ovaj rekao: “Neću dres, želim tvoju majku”.

Ova je bolja :D

Balotelli#45 23-02-2009 15:40

sta ce mu majka bolje sestra ili zena :D

dera 23-02-2009 16:04

ja ne znam ko je ovo pisao, ali stavka 4. govori da je sigurno antiinterista

ivan019 23-02-2009 16:42

Opet nas najvise blate, sunce li im j###m :D

Amico Laziale 23-02-2009 19:37

hahaha...upravu je covjek sve sto ej napiso...
bez obzira kako se zavrsio mec,onaj C.Gay ce sebe dizati u nebo...:rolleyes:

dera 26-02-2009 13:33

nisam ocekivao poraz reala, kada sam vidio samo kako su igrali.. steta!

ivan019 26-02-2009 13:57

Mene je najvise iznenadio ubedljiv poraz Sportinga kuci

CurvaNord69 26-02-2009 14:11

Ma meni su najmrzi real, bilan i rubentus.
A navijam za inter, pa onda nakon 100 kilometara dolazi liverpool :D
U svakoj lizi imam najdrazi klub schalke, lyon...
Lyon zato jer se divim njihovom predsjedniku koji ih je od 3. lige doveo do 8 uzastopnih titula, a samo hocu da mi imamo navijace ko schalke ili liverpool. U nas od 80k ljudi, 70% suti stalno :S

dera 26-02-2009 14:16

liverpool mi je bas odvratan

Balotelli#45 26-02-2009 15:46

a pogotovo onaj peder torres

Mauro7 08-03-2009 16:49

mi imamo problema sa ozljedama u obrani, juveu se ozljedio sissoko i to na dulje vrijeme, a roma će protiv arsenala igrat bez pol veznog reda, de rossi zbog kartona a ozljeđeni perrotta i pizarro, a vjerojatno ni aquilani neće igrati

Balotelli#45 08-03-2009 16:51

sve to kad se sabere = jebali su italijani jeza u dupe
al nadam se da nece biti tako

Nera 08-03-2009 16:55

Pizarro ce izgleda biti spreman. Ali nece Cicinho...
Sto se tice talijana, milo bi mi bilo da Roma prodje.. mada.. zbog Spalettia, Tottia i De Rossia ne bih previse zalio :D
Rubentusu zelim sve najgore, tako da... FORZA INTER !! :D :D


All times are GMT +2. The time now is 22:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com