Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Bivši (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Christian Vieri (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=552)

hulle 11-09-2009 16:29

Christian Vieri
 
kak ste zaboravili otvoriti temu za nj

<table class="colonnacentrale" border="0" cellpadding="2" cellspacing="2"><tbody><tr class="sfondobianco"><td width="33%">
Campionato
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
144
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
103
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">
Coppe Europee
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
36
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
12
</td> </tr> <tr class="sfondobianco"> <td width="33%">
Coppa Italia
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
10
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
8
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">
totali
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
190
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
123
</td></tr></tbody></table>


evo jedna vijest

Vieri ozbiljno shvatio karijeru u pokeru

Christian Vieri, 36-godišnji talijanski nogometaš, otputovao je u Sjedinjene Države kako bi učestvovao na pokeraškom turniru iz kategorije World Series, najvažnijem turniru godine u tom sportu.
http://www.sarajevo-x.com/media/imag.../090911081.jpg
Nastupe na nogometnim igralištima Bobo Vieri odlučio je zamijeniti onima za zelenim stolom. Još od aprila ove godine, kada je s Atalantom raskinuo ugovor, Vieri je bez kluba. Nedugo potom najavio je pokušaj proboja u poker.

- Oduvijek sam volio igrati poker. Ponekad bih i zaigrao s prijateljima, kada su mi nogometne obveze to dopuštale - zbori Vieri.

Iskustva u pokeru skupljao je i na humanitarnom turniru u Milanu, a njegovo umijeće pohvalio je jedan od najboljih talijanskih igrača pokera Dario Minieri.

- Christian je odličan momak, vrlo je zabavan i puno se šali za stolom. Vrlo je solidan igrač, zna kada treba čekati i biti strpljiv, a kada riskirati.

ivan019 11-09-2009 16:33

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/4qqGX0Jhpyw&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/4qqGX0Jhpyw&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Jednom recju Legenda :P

hulle 12-09-2009 02:02

razbijac zesci samo steta za onaj raskid ugovora i odlazak u milan...ah stas imamo cudo od uprave hehehe

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 02:00 ----------

<table class="colonnacentrale" border="0" cellpadding="2" cellspacing="2"><tbody><tr class="sfondobianco"><td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td> </tr> <tr class="sfondobianco"> <td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td> </tr> <tr class="sfondoceleste"> <td width="33%">
</td> <td width="35%" align="center" valign="middle">
</td> <td width="16%" align="center" valign="middle">
</td></tr></tbody></table>

dera 12-09-2009 02:05

Da, pa moram priznati da mi je bio jedan od naj, ako ne i najdrazi igrac u Interu ikada!
Svako ima svoje, pa i ja svoje misljenje, tada bas i nisam znao za taj konflikt sa Morattijem, ali stas.

Grujinho 12-09-2009 02:11

super video...Vieri je bio jedan od top napadača svijeta u svoje vrijeme...kakva snaga uff..

dera 12-09-2009 02:13

pa po meni, on je davao bolje golove od ovih lol, nije mi neki video
rijetko ces danas naci tipa koji ce skinuti dres a ispod njega I love Inter

Grujinho 15-09-2009 18:54

E Vieri, Vieri....

Vieri od Intera traži 9,25m€ i dodatnih 12m€ od Telecoma Italie, jer su mu navodno naši prisluškivali preko telefona...Sud če ovaj slučaj početi obravnavati 22.10.2009

Moca93 30-09-2009 18:10

Bez "dlake na jeziku"
Vieri: Ronaldo i ja smo u Interu bili "kraljevi noći"

Talijanski nogometaš Christian "Bobo" Vieri gostovao je na TV stanici Italia1 u emisiji "Chiambretti Night", gdje je iznio zanimljive detalje vezane uz dio karijere kada je igrao u Interu.
http://www.sarajevo-x.com/media/imag.../090930046.jpg
Danas 36-godišnji nogometaš, koji je ovog ljeta bio u kombinacijama za igranje u nekom od brazilskih prvoligaša i drugoligaških engleskih klubova, prisjetio se tako razdoblja od 1999. do 2005. godine, dok je nosio dres Intera.

- Uh, Ronaldo i ja smo u to vrijeme bili "kraljevi noći". Stalno smo bili vani i popilo se stvarno svašta i puno. No, njemu je bilo lakše. Bio je tada najbolji svjetski nogometaš i nije morao trenirati kao i svi mi ostali. Zapravo, jako je malo trenirao - rekao je Vieri.

- Dolazili bi doma u pet ili šest ujutro. Odspavao sam nekoliko sati i morao sam trčati na trening. Kada bih završavao, totalno iscrpljen, vidio bih njega kako mirno sjedi i ispija cappuccino u krugu trening-kampa.

Vieri je nastavio pričati.

- Strašan je to ritam bio. Nalazili bi se kod njega i pili bi. Preselili bi kod mene, pa van. Jako, jako često smo bili u tom ritmu.


evo na koga se adriano ugleda :sivi:

Balotelli#45 30-09-2009 18:16

hahhaha al dobro su igrali to me jedino cudi i niko nije bio tolko pametan da ih obojicu izbaci kao sto je slucaj sa adrianom ? :confused:

dera 30-09-2009 18:17

samo sto su oni igrali, a adri ni ne igra :P

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

al me preduhitri vanja!

Moca93 30-09-2009 18:18

to sam i ja hteo da napisem al me mrzelo :)

ivan019 30-09-2009 18:51

pa kad hektor nije imao muda da ih izbaci na klupu :D

esteban 01-10-2009 00:41

Ocete li vi mene rec zasto je Moratti tolika budala bio da je sve ovo trpio a sigurno da su u klubu znali za ove cinjenice jer mnogo,mnogo manji klubovi na svijetu imaju svoje ljude koji prate desavanje svojih igraca u kasnim satima i sto rade.Primati milionsku platu a ovo radit je fukarluk

Jel znate da Stevan Jovetic ne pije gazirana pica..nikako coca colu i sl jer steti organizmu.Ne izlazi skoro nikako u provod kasnije uvece i za svo igranje u Parzizanu zna se pouzdano da nije 10 puta za 4 god preko ponoci ostao u diskoteku ili kafice.E takav PROFESIONALAC mora uspjeti!

Mauro7 01-10-2009 00:50

a jebi ga al nije sad razlog da nekog ne smiješ plaćati toliko i slično, Vieri je svoj posao do zadnje sezone u Interu radio besprijekorno, dok je netko na terenu igračina prava mislim da ima pravo da ga se pusti da u privatnom životu radi što želi.
Hehe sigurno si čitao Vierijev intervju kad priča o Ronaldu i njemu kako su znali izlazit

esteban 01-10-2009 00:54

Ali nije profesionalizam ostati do 5-6 ujutro,piti i onda ujutro na trening ili utakmicu popodne ili uvece..
Mauro znas dobro sto znaci kad si neispavan i treba da se trijeznis poslije pjanstva a ocekuju te obaveze za koje primas milionsku platu i "toboš" si profesionalac


All times are GMT +2. The time now is 17:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com