Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Nacionalna takmičenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   FIFA Confederation Cup 2009 (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=378)

hulle 19-06-2009 00:33

to onaj djemo i lutvo

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

United States 0-3 Brazil
Scorer: Melo 7 (B), Robino 20 (B), Maicon (B) 62
Red card: Kljestan 55 (US)
United States: Howard; Bornstein, DeMerit, Onyewu, Spector; Beasley (Casey 45), Kljestan, Bradley, Dempsey; Donovan, Altidore (Feilhaber 60)
Brazil: Julio Cesar' Maicon, Lucio (Luisao 70), Miranda, Andre Santos; GilbertoSilva, Melo; Kaka (Baptista 69); Ramires, Fabiano (Nilmar 69), Robinho




Egypt: El-Hadary; Fathy (Hassan 79), A Said, Gomaa, Moawad (Farag 68); Shawky, Homos, Aboutrika, Rabo; Zidan (Eid 57)

Italy: Buffon; Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Grosso; Gattuso (Montolivo 58), De Rossi, Pirlo; Rossi (Toni 58), Iaquinta, Quagliarella (Pepe 64)

Mauro7 21-06-2009 23:22

Brazil - Italija 3-0

talijani idu doma, a ameri imaju prednost zbog zabijenog gola više, prednost pobjede talijana u međusobnom susretu s amerima je tek treći kriterij pa tako talijani ajt' doma hehehe

Huska 21-06-2009 23:38

eto ebo mu zambrota i dossena onu sjedu glavu e moj lippi pojma ti nemas koji zambrota canavaro camoranessi daj ba mottu i santona na bekove pa ces vidjet kako se probija mladi zeljni dokazavianja da umjesto canavara barem barzaglia mada jos hrpa talijana trenutno boljih od njega na stopru ovaj camoranessi pa ako vec igras 4-3-3 formaciju gdje je tu cassano

-------Buffon

Motta------barzaglie---chielini---santon

---Montolivo-----De Rossi------D'Agostino

Cassano---------Iaquinta------Rossi

neznam bas ovih stopera talijanskih dosta pa sam stavio ovog barzaglia umjesto canavara

kako bi ja postavio trenutno italiju al eto hoce lippi ove djedice da igraju koji jedva trce


i jos da pohvalim maicona koji je ponovo pokazao klasu ajd sto je u inter medju glavnim igracima al i u brazilu skoro svaka akcija ide preko njega i dobio je najvecu ocjenu na utakmici 8,5

Mauro7 22-06-2009 00:26

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/l0TTbTj7faY&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/l0TTbTj7faY&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Mauro7 22-06-2009 00:47

slažem se s huskom svaka čast na motti, malo tko paz na tog momka ali dečko je odličan, vrlo dobar u ofanzivi klasična talijanska škola obrane prema naprijed nema uopće eleganciju brazilsku tj. brazilskih bekova ali ima nevjerovatan centaršut(inter-roma 3-3 gol de rossija, a to je samo JEDAN od primjera) i vrlo mlad
bravo za romu koja ga je kupila

Huska 22-06-2009 00:50

Quote:

Originally Posted by Grujinho (Post 25102)
Huska

---------------------Buffon--------------------
X----------Chiellini-------X----------Santon
Pirlo----------De Rossi--------D'Agostino
Quagliarella------Toni-------Cassano

ocigledno ti ne kontas neke stvari( izvini sto ti to kazem) Pirlo, Toni i ostali ti veterani nisu oni vise za reprezntacije ti su se igraci zasitili svega i dosta je njih vise vrijeme je da se novi list okrene

i te iksice sto si stavio

desni bek Motta momak iz rome ako nisi pratio momak onda neznas o kakvom je igracini rijec sto se tice veznog reda sve 5 samo umjesto pirla montolivo ili aquilani a u napada uredu sve osim tonia panja.. pa pazzini je stvoren za te pozicije ima tu i mali rossi kao i gilardino pa i balotelli u neku ruku

i zaboravio sam buffona svaka njemu cast al i za tu sam promjenu al eto nek on ostane golman je i jos uvijek najbolji u italiji pa moze jos branit veoma dobro

ivan019 22-06-2009 00:51

imaju i amauria :P

Grujinho 22-06-2009 01:15

Quote:

Originally Posted by Huska (Post 25104)
ocigledno ti ne kontas neke stvari( izvini sto ti to kazem) Pirlo, Toni i ostali ti veterani nisu oni vise za reprezntacije ti su se igraci zasitili svega i dosta je njih vise vrijeme je da se novi list okrene

i te iksice sto si stavio

desni bek Motta momak iz rome ako nisi pratio momak onda neznas o kakvom je igracini rijec sto se tice veznog reda sve 5 samo umjesto pirla montolivo ili aquilani a u napada uredu sve osim tonia panja.. pa pazzini je stvoren za te pozicije ima tu i mali rossi kao i gilardino pa i balotelli u neku ruku

i zaboravio sam buffona svaka njemu cast al i za tu sam promjenu al eto nek on ostane golman je i jos uvijek najbolji u italiji pa moze jos branit veoma dobro


Pirlo u svakom slučaju ispred Montoliva...Jer Pirlo je jedini igrač trenutačno sa De Rossijem koji može odigrat na visokom nivou nekoliko utakmica zaredom...Montolivo odigra jednu dobru, pa dvije loše...pa nije ga se vidjelo danas... Pirlo se barem "trudio"...

Toni je mnogo dobar...Ali njemu trebaju prave lopte na glavu, a zambrotta i dossena to nemogu napravit....Cassano, Quagliarella, Pazzini, Balotelli, Acquafresca, Rossi i slični če za koju godinu biti glavni napadači od sljedeče sezone pa nadalje... Na vezi se očekuje GIOVINCO, pa D'Agostino, Cigarini nije loš i još tko....u odbrani če igrati Santon, pa taj Motta iz Rome, De Silvestri i tako dalje i tako dalje....sve u svemu ima Italija još mnogo rezerve

Mauro7 22-06-2009 01:17

tako je gruja, ima tu puno imena :)

btw talijani nisu dobili brazil od '82 hehe

dera 22-06-2009 14:04

sto se zove fudbal, amerika prodje :) a ja sam znao da egipat nece
sto se tice italije, umjesto tonija, ja bih stavio lucarellija, di vaia i sl.

dera 26-06-2009 11:54

Danas Italija U21 igra protiv Njemacke u polufinalima, sta vi mislite, ko ce da dobije?

Nera 26-06-2009 15:40

Azzuri, Mario zabija gol, siguran sam :D

dera 26-06-2009 15:42

i ja mislim da italijani imaju svijetlu buducnost, svjetliju od njemaca :D

Mauro7 26-06-2009 15:52

Quote:

Originally Posted by Nera (Post 25543)
Azzuri, Mario zabija gol, siguran sam :D

woow čudo, ajde da netko kaže, njemci, zabija gol neki tamo strunz npr. heheh
kod njemaca ia čak 11 igrača koji imaju dvojno državljanstvo, pravi njemci hehehehe

dera 26-06-2009 17:13

normala, jedino ih poljaci izvlace


All times are GMT +2. The time now is 07:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com