Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Transferi (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Glasine o transferima (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=15)

hulle 06-08-2009 02:26

u moze aimar....kako je taj igrac samo mocan na pesu...uuuu nevjerovatno...isto maradona igra....prolazi igrace ko janica kostelic

DenchiNL 06-08-2009 02:50

Quote:

Originally Posted by Grujinho (Post 32950)
Cassano---Diego---Giovinco bi radili čuda...ako naši puste juventusu da se tako lako dočepa do antonia, i da nama dovedu arnauta i deca, ja ču massimu je**t m****

ostavi mu mrtvu mater nekrofilu jedan
ima on djece i to žive:D

Grujinho 06-08-2009 07:51

Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 33038)
evo ljudi oni koji kažu da Cassano nije za trequartistu, pa jest više kao polušpica iako će sad netko reć jooj SS second striker support striker one priče iz managera ahahaha

evo jedno proigravanje uu pa kako je ovo mogao cassano pa ovo ja sam mislio da može samo DECO :vfunny:
<object width="425" height="344">


<embed src="http://www.youtube.com/v/SagYBvm4Bbg&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></object>

onaj video od utakmice sa derbija je fenomenalan...kakva proigravanja ufff

Guro 06-08-2009 10:25

evo docekasmo SJUTRA :D

Marko Arnautovic Completes Inter Switch :)

Moca93 06-08-2009 10:58

Kakvo je stanje sa arnautovom nogom?

Quaresma#7 06-08-2009 11:25

Ma oporavlja se još od loma stopala, zato je ta posudba. Meni je to glupo umjesto da ga celog uzmu dečko če se tako il tako oporaviti.

Enfant Terrible 06-08-2009 11:27

Quote:

Originally Posted by Mauro7 (Post 33038)
evo ljudi oni koji kažu da Cassano nije za trequartistu, pa jest više kao polušpica iako će sad netko reć jooj SS second striker support striker one priče iz managera ahahaha

evo jedno proigravanje uu pa kako je ovo mogao cassano pa ovo ja sam mislio da može samo DECO

Ako ima dobro proigravanje, ne mora značiti da je trequartista. Po tome i Xabi Alonso je trequartista, D'agostino, Pirlo, itd? Svi oni imaju odlična proigravanja, ali igraju daleko od gola, dakle niti blizu trequartiste. Klasične trequartiste su Kaka', Diego, Van der Vaart, Deco, Totti, Baggio, itd.

Cassano može igrati iza napadača, ali nije trequartista, već kao što se reklo support striker (i što se tiče toga, to je engleska fudbalska terminologija, a ne manager). Ja bih lično volio da dođe, ali mislim da bi sada bilo gomilanje igrača (pogotovo sada sa Arnautovićem, bilo bi previše napadača).

I pored mojih želja, mislim da ni Mourinho ne bi nikada primijenio taktiku "Cassano iza napadača", jer i pored dobrog pasa, Cassano ne zna braniti prostor, nije niti pretjerano pokretljiv, navikao je na taktičku nedisciplinu i to bi se moglo obiti o glavu (jer Inter nije Sampdorija, ovdje ne bi mogao igrati gdje mu je volja niti raditi šta šta mu je volja).

EDIT:
Benvenuto Marko! :interista:

Mauro7 06-08-2009 11:46

ma gledaj samo u videu pogledaj poziciju na koj dobiva loptu ima ga desno ima ga liejvo ima ga nazad i iz tih pozicija šalje lopte s očima, a deco sjajno pokriva prostor ako ćemo tako
i ako je neko polivalentan onda je to sigurno cassano, zbog njegovih kvaliteta može igrati više d jedne pozicije
jebote sjećam se kad je cuper bio, stavljao je recobu na lijevo krilo i nije igrao nimalo loše, zašto? jer je imao takve karakteristike...naravno da postoje igrači koji igraju tu poziciju trequartiste od uvijek ali bože moj na terenu je to na kraju krajeva svega nekoliko metara velika razlika između CM -AM ili AM- SS to može kvalitetno obavljat igrač koji ima takve karatkeristike da obavlja i jedno i drugo
kao kaka recimo, pa taj može igrat u sredini čistoj iza špica na stranu, zašto pa jer ima takve karakteristike tj. stil igre i fizičke mogućnosti
a oni uzimaju arnautovića!!! kojeg treba pričekat da se vrati od ozljede, i još je super što su Destru ''dali šansu'', pa šta mu daješ šansu da trenira sa seniorima kad nema šanse da zaigra kao Santon
jer očito da ima 4 napadača ispred sebe zato je i doveden arnaut da malo blokira ove naše mlade hehe
da mi je znat kako barcelona brani prostor a od veznjaka jedino je toure pravi destruktivac(iako su xavi i iniesta odlični u pressingu) i igraju 433 kao onaj kojeg mourinho želi
i teško mu igrat malo drugačije 4312 sa cassanom iza špiceva pa igraj i sa 3 pit bulla iza i nije mu dosta haha
arnautović je igrač kojeg je trebalo poslat na posudbu u neki tal. klub kao i destra, i uzet najboljeg trenutno tal. igrača koji bi nam sigurno pomogao za tu vražju ligu prvaka i dat na terenu malo više sive tvari koje uopće nema kod nas, ma katastrofa
pa taman i da dođe sneijder, recimo da se ozljedi i ko će ga zamjenit???

Inter boy 06-08-2009 12:03

odlično aferi je došao kraj marko je naš i sad po veznog igrača ...opet se spominje onaj Pino iz Monaca

Balotelli#45 06-08-2009 12:05

mauro 100 posto se slazem sa tobom po meni je cassano najbolji italijanski igrac i trenutno najbolji igrac u seriji a tako da ovakvu priliku tesko da cemo imati da dovedemo takvog igraca za male pare

hulle 06-08-2009 12:08

ma afera je smo dobila novi nastavak

http://www.football-italia.net/aug6d.html

hahahaahahahahhahahahahahahhahahahahahaha

Quaresma#7 06-08-2009 12:08

Kad če biti prezentacija Arnautoviča?

Grujinho 06-08-2009 12:11

tko zna kad..za par dana vjerovatno, možda tek nakon superkupa...prvo moraju oni da objave vijest na inter.it, a tek onda če se pričat o prezentaciji

Mauro7 06-08-2009 12:13

a veelika stvar prezentacija ''velikog'' arnautovića, više me zanimaju prezentacije velikih igračina nego nekog tko ne samo da mora postat velik u srcima nas interovaca nego velik u jednoj jakoj ligi

hulle 06-08-2009 12:23

pa bit ce velika prezentacija u San Raffaele povodom dolaska arnauta


All times are GMT +2. The time now is 22:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com