Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Bivši (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Yann M'Vila (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=2183)

dera 11-07-2014 14:49

Yann M'Vila
 
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...51823084_n.jpg
<table class="infobox vcard" cellspacing="5"><tbody><tr class=""><th style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline; text-align: left">Ime i prezime:
</th> <td colspan="3" class="nickname" style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline">Yann Gérard M'Vila</td> </tr> <tr class=""> <th style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline; text-align: left">Datum rođenja:
</th> <td colspan="3" class="" style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline"> 29.06.1990.</td> </tr> <tr class=""> <th style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline; text-align: left">Mjesto rođenja:
</th> <td colspan="3" class="birthplace" style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline">Amiens, France</td> </tr> <tr class=""> <th style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline; text-align: left">Visina:</th> <td colspan="3" class="" style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline">1.82 m</td> </tr> <tr class=""> <th style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline; text-align: left">Prva pozicija:</th> <td colspan="3" class="role" style="white-space: nowrap; vertical-align: baseline">Defanzivni vezni
</td></tr></tbody></table>

Quaresma#7 11-07-2014 15:15

Konačno.... mislim da če se jako dobro pokazati kod nas, dečko je bio uporan i čekao nas i dočekao. Sjajan deal za mene.

To su preko Twittera objavili kao zvaničnu vest.

Biscione 11-07-2014 17:55

Dobar transfer, talentovan je i još uvijek mlad a nije preskup. Ako se sabere u glavi može postati igračina.

ajdin 11-07-2014 19:08

Jos nije zvanicno ...

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...47693669_n.jpg

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

#Ausilio: "M'Vila's photo? I found out about it as I was coming up here. He was so happy he published it

dera 12-07-2014 02:24

Francuz je prosao lekarske preglede i upravo potpisao ugovor sa Interom i na putu je za Pincolo da pocne trenirati sa novim saigracima.

Ausilio : Ne mogu vam opisati koliko je M'Vila insistirao za dolazak u İnter . Pritiskao je Rubin Kazan , koliko je mogao . Cestitam , i zelim mu puno srece u nasem klubu .

ajdin 12-07-2014 04:45

gdje si to procitao majke ti ?

evo sta je ausilio izjavio veceras za interov sajt ..

Talks with Rubin Kazan over M'Vila seemed to have ground to a halt and yet we've seen photos that seem to tell us a different story... "I've seen the photos too. I can say that we all need to be a little bit patient. It was probably a case of the lad being so excited and determined to join Inter that he couldn't wait for it to be official. We have to wait until Rubin put down in black and white what they've already told us verbally. Everything's been done between us and the boy."

dera 12-07-2014 14:31

Ovaj gore tekst su naši malo dočarali :D.

“Yes I have seen the pictures, maybe there should’ve been more patience, but he strongly wants to join Inter. There was so much anxiety and preoccupation that today after signing the contract he couldn’t wait to tell the world. As a director I can’t make anything official, I have experience and I know we have to wait. We and the player have done everything, it’s up to Rubin to formalize what we declared verbally.”

sempreinter.com/gianlucadimarzio.com

Moca93 12-07-2014 15:45

Pa igrac sam sredio da predje u Inter ,da je cekao nase sjajne sportske direktore i pregovarace ostao bi jos on tamo da se mrzne na onoj zimi :D

dera 12-07-2014 15:57

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...23741649_n.jpg
M'Vila: Jedva čekam da zaigram za Inter

Yann M'vila prihvatio smanjene plate od 3 miliona na 1.6milona odbio je i 2 miliona eura bonus samo da bi postao nas igrac.

Quaresma#7 12-07-2014 17:27

Igrač za naše direktore gore... ništa ne trebaju raditi igrač sam uradio sve... čak i bonuse odbio :D hahaha

Biscione 12-07-2014 19:21

I znate šta ako, ne dao Bog, flopa nemojte čovjeka odmah hebavat. Vidite šta je sve uradio da dođe kod nas i treba to cijenit pa ako ga i ne bude išlo jbg dešaje se :D

Quaresma#7 12-07-2014 19:35

Ja sam uveren da če on kod nas biti igračina... u njegove kvalitete ne sumnjam to je več sam na terenu dokazao.

ajdin 13-07-2014 07:43

on ce biti strasno pojacanje !!

posebno mi je drago sto je istinski zelio da dodje kod nas a da je mogao otici mozda trenutno i u bolje ekipe od nas mogao je , ali odbio je to ! zelja mu je bila inter i samo inter !!

zbog toga mi je drago sto ima jos igraca anakon svega u skorijem periodu kojima je cast obuci dres intera !!

da je presao zbog novca to definitvno nije , u rubinu je imao duplo bolje uslove nego sto ce ih kod nas imati !!

Quaresma#7 15-07-2014 14:14

Danas se pridružio na treningu i verovatno če danas biti i zvanično potrvdjen jer je Rubin konačno poslavo sve papire putem faksa da se Yann more konačno pridružiti našoj ekipi. Konačno je ta saga završena.

dera 19-07-2014 14:38

Yann, dobrodošao u Inter. Što očekujete od ove avanture u Milanu, gdje mislite da će ekipa završiti ove sezone?
"Personalno, želim pronaći najbolju formu i steći povjerenje trenera. Tim naše ekipe, je da se nađemo u top 3 ekipe na tabeli." U kakvoj ulozi na terenu, se možete najbolje izraziti?
"Osobno, želim igrati svugdje na terenu i dati sve od sebe. Taktički se može reći da ja volim igrati ispred obrane."
Što vas je potaknulo da odbacite mnogo novca kojeg su nudile ostale ekipe? Zbog čega baš Inter?
"Da, odbio sam veliki novac da bi bio ovdje, ali ekonomski aspekt nije jedina stvar bila u mom izboru. Volimo nogomet, a ovo je veliki klub, ja imam samo 24 godine, i mogu vremenom zaraditi još novca.Vidio sam da Inter pravi ozbiljan projekt i želio sam doći. "
Jeste li ikad bili u strahu da će propasti posao?
"Imao sam malo straha jer znam kakav je mentalitet Rusa, ali na sreću sve je dobro prošlo."
To je istina da si ti 'zločesti dečko'?
"Postoje glasine iz prošlosti,a to su pisali ponajviše francuski mediji. Možda sam bio, ali sada sam se promjenio."
Koja je uloga na terenu, koju vam je dao trener Mazzarri?
"Kuzmanović, Mbaye, Donkor mi dosta pomažu oko talijanskog jezika, ali mogu reći da se osjećam ugodno i svaki dan me pozdravi ostatak ekipe.Pozicija? Za sada ne znam još ništa, jer ja nisam razgovarao sa trenerom o toj temi."
Imali ste puno zahtjeva, čak i iz Premier lige. Zbog čega ste prihvatili baš Inter?
"Dinamo Moskva i Inter su bili jedini pravi kontakti koje sam imao. Milano sam izabrao zbog projekta i značaja kluba."

Koliko dugo vam treba da se vratiti u formu, od vas se očekuje da zamjenite Cambiassa na terenu?
"Radim dobro i pratim određenu dijetu. Nakon priprema u SAD-u ću biti spreman i u formi."


Da ne bi više pisali da je izabrao nas pored nekih boljih klubova :D.


All times are GMT +2. The time now is 14:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com