Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Serie A (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   AC Milan - Inter (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=2206)

Biscione 22-11-2014 11:29

AC Milan - Inter
 
http://www.eluniverso.com/sites/defa...lage_derbi.jpg

Nedjelja, 20:45h, Giuseppe Meazza

Promjena trenera se obično pozitivno odrazi na narednu utakmicu pa nadat se da tako bude i kod nas, a i Mancio je poznat po agresivnom startu sezone (za njega sezona tek sada startuje :D).

Osobno ne znam kada sam bio ovoliko uzbuđen povodom neke utakmice, Mancio mi je vratio entuzijazam valjda je tako i s igračima. Ja se i dalje nadam tom 3. mjesta a da bi dotle došli mora se pobjediti u derbiju protiv jednog od direktnih konkurenata.

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/...m_2388703b.jpg
2-1 za nas :D

Prijenos: Arena Sport 3.

verma_interista 22-11-2014 15:22

Ne vjerujem da Mancini moze bilo sta napraviti, supljacina je to zestoka, ali ako nista igracemo sa 4 igraca pozadi, i pokusacemo igrati fudbal, za razliku od perioda pod palicom Mazze.

Ocekujem otvorenu utakmicu, sa dosta golova, i naravno 3 boda na nasem kontu!

hulle 22-11-2014 16:11

Ovako nesto

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/7s9Srs-ia-M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

dera 22-11-2014 19:06

Quote:

Originally Posted by verma_interista (Post 135588)
Ne vjerujem da Mancini moze bilo sta napraviti, supljacina je to zestoka, ali ako nista igracemo sa 4 igraca pozadi, i pokusacemo igrati fudbal, za razliku od perioda pod palicom Mazze.

Ocekujem otvorenu utakmicu, sa dosta golova, i naravno 3 boda na nasem kontu!

Ne ide u istom kontekstu :D.

Biscione 22-11-2014 22:07

Sa Manciove presice, pogledajte razliku u razmišljanju u odnosu na onog levata Mazzarija (daleko mu kuća od plavog dijela Milana bila):

Jeli cilj trećeg mjesta pritisak ili motivacija? "Demoralizirajuće, jer nisam se navikao boriti za treće mjesto." To je pravi mentalitet koji treba imati trener velikog kluba kao što je Inter, a ne kao onaj provincijalac Mazzari koji je mislio da se Inter vodi na isti način kao i Sampdoria. I dok se Mancio nije navikao boriti za 3. mjesto jer se zadnjih 10 godina uvijek borio za 1. mjesto, a s druge strane ni Mazzari se nije navikao boriti za 3. mjesto jer je njemu 5. mjesto max domet.

"Mi svakako želimo igrati nogomet i u završnicu dolaziti sa Guarinom, Hernanesom i Kovačićem, uz dva napadača naravno." To je pravi pristup Mancio, hoćemo da uživamo u utakmicama ne da se uspavamo kao što je bilo u 90% Mazzarijevih utakmica.

"Kažu li mi igrači da bi željeli igrati 3-5-2 onda ćemo tako igrati. Moraš biti fleksibilan prema željama svakog igrača, ali i znati procijeniti njihove karakteristike. Mislim da formacija nije problem." Mora se bit fleksibilan, kad vidiš jednog Guardiolu koji vodi najjaču fudbalsku mašineriju današnjice i čovjek se svakom protivnicku prilagođava i stalno mijenja formacije i taktike a Mazzari bi s jednom (i to davno prevaziđenom) formacijom igrao sve utakmice i onu protiv Sassuoloa i onu protiv Juveta. Ne ide to tako Mazza, idi vodi Cesenu za boljeg i nisi.

ajdin 23-11-2014 08:57

sladunjav je roberto ... uvijek je znao sa rijecima :D pravi zabar !! old skul njihova capri :D

hulle 23-11-2014 11:51

Strijelci za Inter

Osvaldo, Guarin, Icardi i Rano

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

Sold out Derby della Madonnina

All the tickets have already gone with an attendance of 79,173.


This sets a new record with revenue worth €3,324,594.

Sile87 23-11-2014 12:51

Uh jedva cekam,samo da rezultat bude onaj koji mi prizeljkujemo :-)

dera 23-11-2014 13:20

Vjerujem da ćemo igrati bolje sa Robertom, ali samo je sedmicu dana u klubu i ne očekujem puno večeras. Kada onaj u godinu i pol nije uspio ništa napraviti... :D

Sile87 23-11-2014 22:21

Ajoj,na sredini Obi i Kuzmanovic,desni bek,raspali Nagatomo...ova trojica nesrecnika u prvih 11 u gradskom derbiju...

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

Kapiten Tele,drugar mu u odbrani izgubljeni kvazi talenat Juan i veliki ljubavnik koji se na zalost usrao u gace kad je trebalo dati gol,e moj Interu jadan li si,ne moze ovde pomoci ni Murinjo ni Ferguson zajedno,zao mi Mancinija,nezna covek u sta se uvalio.

hulle 23-11-2014 22:37

Icardi promasio 100% sansu i Menez to kaznio...to je prvo poluvrijeme.

ajdin 23-11-2014 22:47

joj cuj ti ovog sileta ahhaahhhaha pa tebi ni ronaldo ne bi valjo ahaha

LFMCF 23-11-2014 22:48

Link?

Sile87 23-11-2014 23:00

Sta cuj Sileta,jel ti gledas ili sta,pa realno smece su,pola tima ovog Intera bez ikakvog preterivanja nema sta ovde traziti,gde su bili kapiten tele i prijatelj mu saban kad je Menez stojao sam u petercu.

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

Jos jedan aplauz za fenomenalnog Maura...

dera 23-11-2014 23:39

Icardi treba platiti instrukcije Obiju, kakva samo završnica. Osvaldo bi meni bio ispred Icardija i Palacia.


All times are GMT +2. The time now is 13:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com